Ücretsiz İlan Sitesi

MUSTAFA MODOĞLU HOLDİNG

891
Çavuşoğlu Mahallesi Çobanyıldızı Caddesi Modoğlu Plaza No:34 Kartal / İstanbul
Şirket Tanımı

Mustafa Modoğlu Holding’in temeli 1960 yılında Abdülmecit Modoğlu tarafından atılmıştır. Devlet müteahhitliği ve özel sektör taahhütleri yapmak üzere kurulan Modoğlu kısa bir süre içinde büyümüş ve ülkemizin önde gelen holdingleri arasında yerini almıştır. Bugün yarım yüzyılı aşan bir zamana yayılan tecrübesi ve birikimi ile Mustafa Modoğlu Holding bu anlamda sektörün öncü kuruluşlarından biri olarak verdiği hizmetlere bütün gücüyle devam etmektedir. Bünyesinde birçok şirketi barındıran Mustafa Modoğlu Holding, tüm bu şirketlerde yüzlerce kişiyi istihdam ederek ülke ekonomisine katkıda bulunmanın haklı gururunu yaşamaktadır. Bu gurur Modoğlu’nun sektörünün öncü kuruluşu olarak yoluna başarı ve saygınlık ile devam etmesini sağlamaktadır. Modoğlu Holding faaliyet gösterdiği akaryakıt, inşaat,enerji ,maden ve lojistik alanlarında sahip olduğu ISO Yetkinlik Belgeleriyle müşterilerine ve topluma güvenilir ve yenilikçi çözümler sunmaktadır. Mustafa Modoğlu Holding bünyesinde birçok şirketi bulundurarak, ülke ekonomisine katkıda bulunmak ve istihdam yaratmak düşüncesine sahip olmanın haklı gururunu taşıyarak öncü bir kuruluş olarak hizmetlerine devam edecektir.

Hizmet Tanımı

inşaat,enerji ,maden ve lojistik

Hizmet Bölgeleri

İstanbul Geneline Hizmet Vermekteyiz.


Bahçe ve Yapı Market kategorisine ait olan ve İstanbul Kartal lokasyonunda yer alan MUSTAFA MODOĞLU HOLDİNG kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz? 
Bahçe ve Yapı Market kategorisine ait olan ve İstanbul Kartal lokasyonunda yer alan MUSTAFA MODOĞLU HOLDİNG kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?