Global site tag (gtag.js) - Google Analytics -->

HakkımızdaFİRMASEC.COM.TR, 5651 sayılı yasanın 5. maddesinde tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, web site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, İhlalin olduğunu düşündükleri sayfada bulunan KAYDI DÜZENLE formumuz ile bize ulaşabilirler. Buraya ulaşan talep ve şikayetler hukuksal olarak incelenecek, şikayet yerinde görüldüğü takdirde, ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden kaldırılacaktır veya yeni bilgiler ile güncellenir.

İlgili Yasa:

MADDE 5 (1) Yer sağlayıcı, yer sağladığı içeriği kontrol etmek veya hukuka aykırı bir faaliyetin söz konusu olup olmadığını araştırmakla yükümlü değildir.

(2) Yer sağlayıcı, yer sağladığı hukuka aykırı içerikten, ceza sorumluluğu ile ilgili hükümler saklı kalmak kaydıyla, bu Kanunun 8 inci ve 9 uncu maddelerine göre haberdar edilmesi halinde ve teknik olarak imkân bulunduğu ölçüde hukuka aykırı içeriği yayından kaldırmakla yükümlüdür.


Arkasına Türkiye'nin en dinamik ve aktif olan webyazılım firması vebze'yide yanına alarak yayın hayatına başlayan 
firmaseç firma rehberi çok kısa sürede binlerce firmaya ev sahipliği yapan sanal bir firma rehberi olarak hizmet vermektedir. Müşteri ile firmaları en kısa şekilde buluşturmayı hedefleyen firmaseç firma rehberi oldukça pratik bir mantıkla hareket ederek müşteri memnuniyetini ve firma bilinirliğini arttıran sanal bir reklam platformuna dönüşmüş durumdadır. An itibarı ile 33000 firmanın sayfalarımızda yer aldığı ve her gün katlanarak büyüyen şirket rehberi, tüm ülkeyi kuşatacak takipçi ağına emin adımlarla ilerlemektedir. 


Tarihi insanlık tarihi kadar eski olan ticari hayat günümüzde çok farklı bir dönüşüm yaşayarak internet merkezli olarak gerçekleştirilmektedir. İnternet'in hız ve kolaylığı sunduğu zamanımızda ticaret de bundan nasibini alarak sanal platformlara evrilmiş durumdadır. Böylece müşterilerin akıllı telefonlardan veya bilgisayarlardan alışveriş yaptığı bir konsepte bürünmüştür. Satılmakta olan her ürün ve sunulmakta olan her hizmet için geçerli olan bu durum hız kesmeden devam etmektedir. Bu sebeple ülkemizde faaliyet göstermekte olan bütün firmalar kendilerini bir şekilde İnternet ortamında bilinir kılmak ve müşterilerine bu sanal platformda hitap etmek zorundadır. Bu ihtiyaçtan hareketle yayın hayatına başlayan firmaseç firma rehberi oldukça sade ve kullanıcı dostu bir arayüzle firma arayan müşterilere ve müşterilerini bekleyen şirketlere hizmet sunmaktadır.

Bir firma rehberi olarak tasarlanan firmaseç firma rehberi hizmet ve ürün aramakta olan müşteri profiline en kaliteli ve hızlı bir şekilde firmaları tanıtmak için tasarlanan bir internet adresidir. Oldukça geniş sınırları olan internet bir referans nokta veya rehber olmadığında birçok kişinin kolaylıkla kaybolabileceği sanal bir sahadır. Hal böyle olunca da internette doğru bilgiye kısa sürede ulaşmak için birtakım rehberlere ihtiyaç duyulmaktadır. Bu sanal rehberlerin akla ilk geleni arama motorlarıdır. İnternet üstünde bir bilgiyi veya ürünü aramanın en kolay yolu arama motorlarını kullanmaktır. 

Geçmişte eş dost vasıtasıyla şirketler ve firmalar hakkında bilgi sahibi olmak söz konusu iken günümüzde bilginin aranacağı ilk kaynak internet ve internette hizmet sunan arama motorlarıdır. Hemen her şeyin arandığı arama motorları firmalar içinde kendilerini gösterecek oldukları bir saha olarak ön plana çıkmaktadır. Herhangi bir ürüne veya hizmete ihtiyaç duyan kişinin yapacağı ilk iş tercih edeceği arama motorlarına o ürünün veya hizmetin ismini tuşlamaktır. Ardından çok kısa bir sürede ekrana yüzlerce hatta binlerce firma ve şirket ismi ile onların internet adresleri çıkacaktır. Firmalar için asıl mücadele bu andan itibaren başlamaktadır. Zira arama motorlarında ilk sayfada veya ilk satırlarda yer almak bir firmanın çok daha fazla müşteriye hitap etmesi anlamına gelmektedir. Nasıl ki ana caddede yer alan bir dükkânın müşteri sayısı ve kalitesi oldukça çoktur ve gün içinde daha hareketli anlar yaşanmaktadır aynı şekilde de arama motoru sonuçlarında ilk sıralarda yer alan firmalar daha geniş bir müşteri profiline hitap etmektedir. Bu açıdan bakıldığında ise bir firmanın internet sitesini hazırlayıp ürün ve fiyatlarını bu sitede yayınlanması tek başına bir şey ifade etmemektedir. Tıpkı arka sokaklarda bulunan bir dükkân gibi oldukça tenha kalmak ve müşteriden uzak düşmek ihtimali çok yüksektir. Bunu çok iyi bilen webyazılım firması vebze profesyonelleri bu noktadan hareket ederek firmaseç firma rehberi sitesini tasarladılar.

Firmalar İçin Ana Cadde firmaseç firma rehberi

 Eğer sizde firmanızın karanlık ve arka sokaklarda kalmasından rahatsızlık duyuyor, daha geniş müşteri profiline sahip olmak istiyorsanız mutlaka kaliteli bir rehberle yolunuza devam etmek durumundasınız. Bunun için firmaseç firma rehberi sitesinin rehberliğinde emin adımlarla istenen kalitede ve sayıda müşteriye kavuşmak için yol alınabilir. Üstelik çok kısa sürede olumlu sonuçlar alabilirsiniz. webyazılım firması vebze bunu başarabilmek için çok uzun zamandır reklam ve internet reklamcılığı sektöründe faaliyet göstermektedir. On binlerce kişi ile anket yapan çalışanlarının elde ettiği verileri en kaliteli şekilde sosyolojik olarak etüt eden uzmanlar bu sayede çok kaliteli bir şekilde müşteri eğilimleri hakkında da bilgi sahibi olmuşlardır. Ülkenin dört bir yanında faaliyet gösteren bu uzmanlar vasıtasıyla firma ve müşteri ilişkileri konusunda da çok büyük bir bilgi birikimine sahip olan webyazılım firması vebze, internette bir sitenin nasıl tasarlanması gerektiğini ve müşteriye nasıl ulaşılacağını gayet iyi bilmektedir. Deneme yanılma yöntemi yerine tamamen bilimsel veriler ve çalışan tecrübesi ile hareket eden firmanın profesyonelleri firmaseç firma rehberi sitesini tasarlarken sektörel ön görüleri de ele almaktadırlar. Firmanın buradan elde ettiği tecrübeyle kurmuş olduğu firmaseç firma rehberi sitesi de çok uzun yılların tecrübesine sırtını yasayarak oluşturulmuş olan bir sanal firma rehberidir. 

firmaseç firma rehberi şirket rehberini diğer şirket rehberi türlerinden ayıran en önemli özellik sitenin tamamen arama motorları mantığına adapte edilmiş olan çalışma şeklidir. Çünkü arama motorları aranan sonuçları rastgele sıralamamaktadır. yüzlerce ölçütün devreye girdiği SEO dediğimiz Search Engine optimization yani arama motoru optimizasyonu baz alınarak arama motorları sıralamaya gitmektedir. webyazılım firması vebze SEO noktasında çok uzun yıllardır çalışarak tecrübe edinmiş onlarca profesyonelin bir araya gelmesiyle firmaseç firma rehberi firmalar ve müşteriler için hizmete sunmuştur.

SEO dediğimiz arama motoru optimizasyonu internette faaliyet gösteren bütün siteler, bloglar, sosyal ağlar için geçerli olan bir ölçütler bütünüdür.Kendi içerisinde oldukça tutarlı ve matematiksel çeşitli algoritmalar barındıran SEO internet sitelerini birçok kriterden geçirerek arama sonuç sayfasında sıralamaktadır. SEO dediğimiz bu ölçütün en temel kriteri anahtar kelimelerdir.Anahtar kelimeler arama motorlarına tuşlanıp sonuç sayfasında sitelerinin listelenmesini sağlayan en temel ölçüttür. Ancak anahtar kelimelerin kaliteli içeriklerle ve bir takım görsel unsurlarla desteklenerek sitelere yerleştirilmesi oldukça derin bir bilgi gerektiren hassas bir meseledir. Anahtar kelimenin bir web sitesinde ne şekilde kullanılacağı, nereye yerleştirileceği, hangi sıklıkla tekrar edeceği ancak bu işin profesyonelleri tarafından uygulanabilen yöntemlerdir.Bir firma tek başına web sitesini anahtar kelime ve SEO optimizasyonundan geçirerek üst sıralara tırmandıramaz.Bunun için profesyonel destek alması gerekmektedir ki bu da oldukça ciddi rakamlara tekabül etmektedir. Ancak firmaseç firma rehberi tamamen SEO mantığını sindirmiş bir arayüzle firmalara hizmet sunarak onların arama sırasında üst sıralara tırmanmasınaimkân sunmaktadır. Bu sebeple bir firmanın sayfalarımızda yer aldığı andan itibaren bilinirlik adına ciddi bir adım attığını söyleyebiliriz.

Sade Ara Yüz ve İsabetli Sonuçlar

firmaseç firma rehberi çalışma mantığı oldukça basit ve en acemi kullanıcıların dahi kolayca istifade edebileceği bir tarzda dizayn edilmiştir.Sitenin ana sayfasında oldukça sade bir arayüzde birkaç menü yer almaktadır. Özellikle sol tarafta yer alan kategoriler menüsü hem müşteriler hem de firmalar için büyük bir önem taşımaktadır.Yüze yakın sektör kategorisinin bulunduğu sol menüde bir bireyin ihtiyaç duyacağı her türlü hizmet ve ürün için bütün sektörler ana gruplar halinde yer almaktadır. Bu sektörlerin ana başlıkları altında alt hizmet dalları konuşlandırılarak daha net bir şekilde hizmet alınması sağlanmaktadır. Böylece yüzlerce sektörün kategorize edildiği bu menüde ihtiyaç duyulan hizmet veya ürün için erişim sorunu yaşanmamaktadır.Herhangi bir sekmeye tıkladığınızda karşınıza hizmet almak istediğiniz sahaya ait olan lokasyon bilgileri çıkmaktadır.Şehirler kategorisinden bulunduğunuz yeri veya firmayı aradığınız şehri tercih ettiğinizde sadece o yere ait olan firmaların isimleri, künye bilgileri, ürün ve hizmet konseptleri ile fiyatları ekranına yansıyacaktır.Bu şekilde oldukça pratik ve kullanıcı dostu bir ara yüzle birkaç saniye içerisinde aramış olduğunuz hizmeti veya ürünü satan firmaya ulaşmış olacaksınız.Firma rehberi olarak hizmet vermekte olan,birçok sitenin aksine oldukça kolay bir şekilde firmalara ulaşma konseptiyle hazırlanan firmaseç firma rehberi bu sayede çok kısa bir zamanda yüz binlerce arama sayısına ulaşmış bulunmaktadır. Ayrıca hemen ana sayfada yer alan arama sekmesine istenen ürün, hizmet veya firma tuşlandığında daha pratik bir şekilde aranan firmaya ulaşmak mümkün olmaktadır. 

Firmalar İçin Kolaylık Sağlayan Opsiyonlar

Sayfalarımızda yer alarak ayrıcalıklı bir konuma ulaşmak isteyen firmalar için ise oldukça basit birkaç pratik işlem neticesinde 24 saat içerisinde hizmet sundukları sektör kategorisinde üst sıralardaki yerlerini almaktadırlar.Firmaya ait olan künye bilgileri bir firmanın ulaşılması ve bilinirliği açısından büyük önem taşımaktadır.Üye olan firmalar ilk önce firma ekle butonuyla kendi firmalarına ait olan isim bilgilerini, mail bilgilerini, web sitesi adreslerini, bulundukları lokasyonu, sunmuş olduğu hizmeti, hizmet kalitesini veya satmış olduğu ürün fiyat listesini ve belirtmek istedikleri herhangi bir ayrıntıyı oldukça detaylı bir şekilde girebilmektedirler.Bu konuda firmalara çok geniş bir alan tanımlayan firmaseç firma rehberi aynı zamanda opsiyonel olarak sunmuş olduğu bazı hizmet ve ürünlerle de firmaların çok daha geniş bir kitleye ulaşmasına imkân tanımaktadır.Bunlar arasında yer alan “nokta üst” uygulaması ile bütün sayfalarda ilk sırada yer almak bir firma için mümkün olmaktadır.Aynı şekilde aramalarda ve ana ekranda daha ön sıralarda yer almak için “ana sayfa vitrin”opsiyonuda oldukça kaliteli bir uygulama olarak öne çıkmaktadır.Firmanın tanıtım fotoğrafının yanında başka alternatif fotoğraflar sunmak “ekstra fotoğraf”opsiyonuyla gerçekleştirilebilmektedir. Ayrıca bir takım arka plan renkleri ve belirginleştirme uygulamalarıyla firmanın arama sonuçlarında müşteriler için daha ön planda olması sağlanmaktadır. 

firmaseç firma rehberi sayfalarında yer alan firmalar SEO optimizasyonu noktasında da bir takım opsiyonel ürünlerle firmalarını ve şirketlerini daha bilinir hale getirebilir ve aramalarda üst sıralara tırmanabilirler. Bunun için de “ekstra sayfa, ana sayfa, vitrin, kategori vitrin” gibi birtakım opsiyonel ürünler satın alınabilmektedir. Ayrıca yukarıda da bahsettiğimiz gibi anahtar kelimeler arama motoru optimizasyonunun kalbi niteliğindedir. Çeşitli“anahtar kelime paketleri” satın alınarak firmaların arama motorlarında ilk sıralarda yer almak ve daha çok müşteriye hitap etmek oldukça kolaydır. Normal şartlarda haftalarca sürecek olan SEO çalışmaları webyazılım firması vebze profesyonelleri tarafından sadece 24 saat gibi çok kısa bir sürede tamamlanmakta ve firma bunun geri dönüşünü hemen hissetmektedir.Web sitelerine olan giriş ve çıkışlar, firmanın aranma sayısı ve bunun neticesinde hizmet ve ürün satışında gözle görülür bir artış gerçekleşmektedir.