Ücretsiz İlan Sitesi

MB YAPI

926
Cinnah Caddesi No: 31/B - 13 06650 Çankaya / Ankara
Şirket Tanımı

İnşaat sektöründe 1995 yılında faaliyete başlayan sonra, MB İNŞAAT bu süre içinde hızlı büyümesini sürdürdü, güvenilir ve saygın firmalarından biri olarak Ülkemizin yeniden yapılanması sürecinde üzerine düşen sorumluluğun ciddiyeti doğrultusunda çalışmalarını sürdürmeye devam etmektedir inşaat sektörünün. Firmamız MB İNŞAAT A.Ş. kuruldu Bir aile şirketi olarak 1995 yılında Ankara’da ve sektördeki hızlı büyümeye paralel olarak, özellikle Karayolları Genel Müdürlüğü ve Su Bölümü Genel Müdürlüğünün sözleşmelerin bir sürü satın aldı. Bu süre zarfında, firmamız inşaat sektörünün farklı alanlarında gösterdiği gelişmeler ile daha kapsamlı bir yapıya ulaşmıştır ve bünyesinde dört şirket de dahil olmak üzere bir şirketler grubu haline gelmiştir. Yollar ve su işleri ile faaliyete başlayan biz inşaat işleri bina ekonomik kazanımlar ve ülkemizde istihdam büyük bir oranı hem sağlayan iş bizim hattı genişletti. Istihdam olanaklarının yaratılması yanı sıra, MB İNŞAAT ayrıca ödeme olmuştur vergiler ile ülke ekonomisine katkıda bulunmaktadır. Giderek iş hacmini geliştirmeye devam ediyor firmamız sulama yapılardan yol inşaatları, bina inşaatları kadar birçok farklı projeleri hayata başarılı olmuştur.

Hizmet Tanımı

YAPI

Hizmet Bölgeleri

Ankara Geneline Hizmet Vermekteyiz.


Bahçe ve Yapı Market kategorisine ait olan ve Ankara Çankaya lokasyonunda yer alan MB YAPI kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz? 
Bahçe ve Yapı Market kategorisine ait olan ve Ankara Çankaya lokasyonunda yer alan MB YAPI kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?