Ücretsiz İlan Sitesi

LİM-KA YAPI

1089
Bağlıca Mah. 1251. sok No:1 / Ankara
Şirket Tanımı

1980 Yılından Bugüne Tecrübenin Mimari Markası.. Fahri LİMAN tarafından 1980 yılında kurulan Liman İnşaat 1998 yılında Lim-Ka İnşaat Ltd Şti ismi ile faaliyetlerini devam ettirmektedir. Lim-ka İnşaat, sektöründe üst yapı projeleri gerçekleştirmiştir ve bu sahada çalışmalarını sürdürmektedir. Lim-ka İnşaat Ankara'nın çeşitli bölgelerinde birçok projeyi tamamlamış olup güvenilir devamlı gelişen başarılara imza atan bir firma olarak Türkiye'de kalkınmaya katkıda bulunmaya devam etmektedir. KURUMSAL POLİTİKAMIZ Faaliyetlerimize başladığımız günden bugüne kazandığımız bilgi birikimi organizasyon yeteneği ve teknolojinin sunduğu olanakları kullanmaktır. PRENSİBİMİZ Konularında iyi yetişmiş deneyimli insanlarla çalışarak tasarımda, üretime, yapımından, montajına ve işletmesinde kaliteyi ön plana almak ve taahhüdümüz deki işleri zamanında ve kaliteli şekilde tamamlamaktır. VİZYONUMUZ Dünya standartlarında hizmet vermek ve sektörün en başarılı kuruluşlarından biri olmaktır.

Hizmet Tanımı

YAPI

Hizmet Bölgeleri

Ankara Geneline Hizmet Vermekteyiz.


Bahçe ve Yapı Market kategorisine ait olan ve Ankara Etimesgut lokasyonunda yer alan LİM-KA YAPI kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz? 
Bahçe ve Yapı Market kategorisine ait olan ve Ankara Etimesgut lokasyonunda yer alan LİM-KA YAPI kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?