Ücretsiz İlan Sitesi

KAYIM YAPI

842
Bagdat cad. no : 312/ 34 Caddebostan / İstanbul
Şirket Tanımı

Bizim için her proje, yepyeni yaşamlara atılan sağlam bir temeldir. 1985 Yılından beri inşaat sektöründe Aktek İnşaat adıyla faaliyet gösteren şirketimiz 2011 yılında yenilenerek Kayım Yapı adını aldı. Şirketimiz, İnşaat Mühendisi Ahmet Kaya ve Ekonomist Kaan Yıldız tarafından kurularak günümüz şartlarının gerektirdiği kurumsal kimliğini kazanarak yoluna devam etmektedir. Firmamız kurulduğu günden itibaren yapılan işlerde kalite ve sağlamlığı ön planda tutmuş, bugüne kadar yapılan tüm projelere de bunu en iyi şekilde yansıtmıştır. 80’li yıllarda kamu ve konut sektöründe faaliyet göstermeye başlayan Aktek İnşaat, her dönemde yapılanın en iyisini yapmayı hedeflemiş, gerçekleştirilen projelerle sektörde her zaman yeniliklerin öncüsü olmayı ilke edinmiştir. Gerçekleştirilen projelerde her zaman fonksiyonellik ve konfor ön planda tutulmuş ve tüm projelerde bu detaylara ağırlık verilmiştir. Firmamız her zaman, “bulunduğu mekanda mutlu olmayı dileyen” insanların tercihi olmuştur. Kamu sektöründe gerçekleştirelen projelerle elde edilen başarıların yanı sıra başlıca hedeflerinden biride nitelikli konut üretmek olan Kayım Yapı günümüz şartlarına daha iyi uyum sağlamak, gelişen sektörde yerini daha da iyi korumak adına sermaye ve güç birliği yapılarak konut sektöründe bir adım daha ileri gitmek adına Kayım Yapı adını almıştır.

Hizmet Tanımı

YAPI

Hizmet Bölgeleri

İstanbul Geneline Hizmet Vermekteyiz.


Bahçe ve Yapı Market kategorisine ait olan ve İstanbul Kadıköy lokasyonunda yer alan KAYIM YAPI kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz? 
Bahçe ve Yapı Market kategorisine ait olan ve İstanbul Kadıköy lokasyonunda yer alan KAYIM YAPI kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?