Ücretsiz İlan Sitesi

GÜNEP YAPI

834
Özgür Mah.Girne Bulvarı No:155/C Yüreğir / Adana
Şirket Tanımı

Günep Grup Şirketlerimizden; Günep Yapı A.Ş. 2002 yılında kuruluşu yapılarak, inşaat sektöründe ki faaliyetlerine başlamıştır. 2002 yılında faaliyete başlamasıyla birlikte ilk olarak grup şirketlerimizin mobilya ve toptan dağıtım alanında kullandığı 350.000 m2’lik depolama alanlarını yapmıştır. Sonraki yıllarda Adana’mızın Çukurova ve Seyhan ilçeleri sınırlarında bulunan muhtelif bulvarlarında konut ve site projeleri gerçekleştirerek müşterilerine teslimatlarını yapmıştır. 2008 yılı başlarından başlayarak 2016 yılı sonlarına kadar; Adana’da ofis anlayışında ve kültüründe değişiklik yaratacak anlamda projelerle: Günep Plaza, Günep Panoroma, Günep Kuruköprü ve Günep Ziyapaşa gibi ofis merkezlerini devreye sokarak, iş dünyasına ulaşım, kullanım, konfor ve kalitenin iç içe yaşandığı çalışma alanları sunmuştur. Ofis merkezlerimizin tamamı %100 doluluğa yakın bir şekilde müşterilerimiz tarafından kullanılmaya başlamıştır.

Hizmet Tanımı

YAPI

Hizmet Bölgeleri

Adana Geneline Hizmet Vermekteyiz.


Bahçe ve Yapı Market kategorisine ait olan ve Adana Yüreğir lokasyonunda yer alan GÜNEP YAPI kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz? 
Bahçe ve Yapı Market kategorisine ait olan ve Adana Yüreğir lokasyonunda yer alan GÜNEP YAPI kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?