Ücretsiz İlan Sitesi

DİNAMİK YAPI

942
Kozyatağı İş Merkezi 19 Mayıs Mh. İnönü Cd. No:94 Kat:4 34736 Kadıköy / İstanbul
Şirket Tanımı

Dinamik Yapı Sanayi ve Ticaret A.Ş. 1988 yılında A. Vefa Küçük tarafından kurulmuştur. Grup şirketlerimizden Cenk Demir Sanayi ve Ticaret A.Ş. ile birlikte gayrimenkul, turizm, inşaat ve enerji sektöründe faaliyet göstermektedir. Bu hedefler doğrultusunda grup bünyesinde sahibi olduğu gayrimenkullerin geliştirilmesi ve değerlendirilmesi, yeni gayrimenkullerin grup bünyesine katılması ve taahhüt alanlarında hızlı adımlarla yoluna devam etmektedir. Dinamik Yapı, sektöründe modern, marka değeri yüksek, müşterilerinin her alanda ihtiyaçlarını karşılayan, konut, ofis, alışveriş ve yaşam merkezleri geliştirmeyi ve inşa etmeyi temel hedefi haline getirmiştir. Her bir lokasyonun ve projenin kendine özgü çözümler gerektirdiğinin bilincinden yola çıkan Dinamik Yapı, tecrübeli ve yaratıcı mimar ve mühendislerinden oluşan kadrosu ile bireysel ve genel ihtiyaçlara uygun yeni, özel, A plus, teknolojiyi en üst düzeyde kullanan, değişen dünyanın trendlerini ve gereksinimlerini takip eden tasarımlar geliştirmekte ve inşa etmektir. Modern kentleşmenin oluşumunda çok önemli bir adım olan Kentsel Dönüşüm projeleri, Dinamik Yapı`nın konut sektöründe büyüme planlamasında yer almaktadır. İstanbul, Kadıköy Bölgesinin en özel yerlerinde Kentsel Dönüşüm Projelerinin inşaatlarına başlanılmış ve İstanbul`un elit semtlerinde yeni projeler üzerinde çalışılmaktadır.

Hizmet Tanımı

YAPI

Hizmet Bölgeleri

İstanbul Geneline Hizmet Vermekteyiz.


Bahçe ve Yapı Market kategorisine ait olan ve İstanbul Kadıköy lokasyonunda yer alan DİNAMİK YAPI kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz? 
Bahçe ve Yapı Market kategorisine ait olan ve İstanbul Kadıköy lokasyonunda yer alan DİNAMİK YAPI kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?