Ücretsiz İlan Sitesi

DEMİR GRUP

888
Büyükdere Cad. Torun Center Office Tower No:74D Kat:11 34394 Mecidiyeköy Şişli / İstanbul
Şirket Tanımı

Temelleri 1984’de Hamit Demir tarafından atılan Demir İnşaat, İstanbul’un çeşitli bölgelerinde binlerce daire, çok sayıda işyeri ve konut projesi, okul ve plaza inşaatını hayata geçirdi. “Güvenilirlik” ve “değer kazandırma” ilkesi ile yatırımcılar için doğru bir adres haline gelen, sektördeki gücünü arttırarak büyüyen grup, yurtdışında da yatırımlara başlayarak; Ukrayna’nın Kiev ve Vinnitsa şehrinde konut, işyeri ve otel projelerinin çalışmalarına başlamış olup, Almanya’nın Potsdam kentinde öğrenciler için residence-yurt buna ek olarak iş plazaları projelerini devam ettirmektedir. Son dönemde devam eden ve hedeflenen projeleri ise Hadımköy, Büyükçekmece, Beylikdüzü, Çekmeköy, Seyrantepe ve Göktürk gibi İstanbul’un çeşitli bölgeleri barındırırken, yurtiçi olarak İzmir ve bununla birlikte Anadolu’nun belirli bölgelerinde proje geliştirme ekibi çalışmalarına devam etmektedir.

Hizmet Tanımı

İNŞAAT

Hizmet Bölgeleri

İstanbul Geneline Hizmet Vermekteyiz.


Bahçe ve Yapı Market kategorisine ait olan ve İstanbul Şişli lokasyonunda yer alan DEMİR GRUP kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz? 
Bahçe ve Yapı Market kategorisine ait olan ve İstanbul Şişli lokasyonunda yer alan DEMİR GRUP kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?