Global site tag (gtag.js) - Google Analytics -->

Yüksel Çoşkun Sigorta Acentesi

111811
Ümit Mah. 2513.Sok Çamlıca Evleri Sitesi A1 Blok Kat:3 No:6 (Ümitköy Düveroğlu karşısı) ÇANKAYA / ANKARA
Şirket Tanımı

Bu güvenin arkasında 1990 dan yılından bu yana gelen tecrübe yatıyor. GHKM-T (Güven, Hız, Kalite, Memnuniyet, Tecrübe) sayesinde sarsılmaz bir temel üzerine inşa edilmiş olan Yüksel Coşkun Sigorta sektördeki yerini kurumsal değerlerine sahip çıkarak ve bağlı bulunduğu kriterlerden asla taviz vermeyerek, ‘yeni nesil sigortacılık’ta bu yöndeki bütün ihtiyaçlara güçlü kadrosuyla günün 24 saati haftanın 7 günü “7/24” sistemiyle müşterilerine kusursuz bir hizmet sağlıyor.

 

Çağımızın vazgeçilmezi ‘zaman’ı sahip olduğu güçlü teknolojik altyapısıyla destekleyen Yüksel Coşkun Sigorta bağlı olduğu şirketlerle sürekli içiçe ve kontak halinde olarak müşterilerinin ihtiyaçlarına net ve eksiksiz bir şekilde cevap vermektedir. Geçtiğimiz yıllar göstermiştir ki Yüksel Coşkun Sigorta ile çalışan müşteriler hizmeti en hızlı, eksiksiz, güleryüzlü ve profesyonel bir şekilde almış ve bunun neticesinde ortaya güzel ilişkiler çıkmıştır.

Hizmet Tanımı

Çankaya Sigorta Acenteleri , Çankaya Kasko Sigortası , Çankaya Trafik Sigortası , Çankaya Dask Sigortası , Çankaya Deprem Sigortası , Çankaya Sağlık Sigortası , Çankaya Konut Sigortası , Çankaya Bireysel Emeklilik , Çankaya Ferdi Kaza Sigortası , Çankaya İnşaat Sigortası , Çankaya İşyeri Sigortası , Çankaya Yangın Sigortaları , Çankaya Araç Sigortaları , Çankaya Ucuz Trafik Sigortası , Çankaya Ucuz Kasko Sigortası

Hizmet Bölgeleri

Ankara Geneline Hizmet Vermekteyiz.


Sigorta Şirketleri ve Sigorta Acenteleri kategorisine ait olan ve Ankara Çankaya lokasyonunda yer alan Yüksel Çoşkun Sigorta Acentesi kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz? 
Sigorta Şirketleri ve Sigorta Acenteleri kategorisine ait olan ve Ankara Çankaya lokasyonunda yer alan Yüksel Çoşkun Sigorta Acentesi kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?