Ücretsiz İlan Sitesi

Woswos Cafe

726
Mebusevleri Mahallesi Dögol Caddesi No: 49/A Beşevler Çankaya/ANKARA
Şirket Tanımı

Hakkımızda kısmına afilli cümleler, rengarenk anlatımlar ve Woswos Cafe hakkında gereksiz bilgilerle doldurmak bize göre değil. İşin özü herkes WOSWOS'u sever.Biz de çok sevdik, bayıldık....... bir ayıldık! 2013 yılının şubat ayında woswos cafemizi açmışız. Herkesin aşık olduğu o küçük arabayı konsept yapmışız.Sonra tostlar, yemekler, içecekler, pastalar, derken menümüzü oluşturmuşuz. Bizim hikayemiz hızlı gelişen hızlı büyüyen ve HIZLA SEVİLEN bir arabanın gençlerle aynı konseptte buluşmasıyla ortaya çıktı. İlk kafemizi Yozgat'ta açtık ( koordinat veriyoruz: 39° 49' 15.7764'' Kuzey ve 34° 48' 30.8700''), E kurucuları yozgatlı ana-baba bırakmıyor. Ne işin var yaban ellerde diye. Ama deli gönül durur mu ? 3 sene sonra ANKARA-BEŞEVLER şubemizle azcık insanları şaşırtmışız. "Woswos cafe mi ? Hani şu tekerleri dönen woswos araba asılı olan girişinde "...Evet o biziz. Biz woswos araba alma fikriyle yola çıkan, bu sevgiyi bu aşkı insanlara da aşılamaya çalışan bozok yaylasının yiğit...Şaka şaka...Sizin ne istediğinizi biliyoruz, Bu nedenle en iyisi ve en eğlencelisinisizinle buluşturmak istiyoruz. Daha alacak çok yolumuz gidecek rotalarımız var. Bizimle yolculuğa devam...Sevgiyle #rotanızdakicafe

Hizmet Tanımı

pasta tatlı tavuk et çay kahve Lezzet oyun içecek yemek kahvaltı bistro Cafe

Hizmet Bölgeleri

Ankara Geneline Hizmet Vermekteyiz.


Ekmek Fırınları kategorisine ait olan ve Ankara Çankaya lokasyonunda yer alan Woswos Cafe kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz? 
Ekmek Fırınları kategorisine ait olan ve Ankara Çankaya lokasyonunda yer alan Woswos Cafe kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?