Global site tag (gtag.js) - Google Analytics -->

Villa Hilside - Kayseri İnşaat

667333
Erol BEDİR
Erenköy Mahallesi Çamyurdu Caddesi 1500. Sokak Melikgazi/ Kayseri
Şirket Tanımı

2003 yılında aile büyüğümüz olan DÜNYAM ve SYSTEM hastaneleri Başhekimi Dr. Erol BEDİR öncülüğünde kurulan şirketimiz; Sağlık, güvenlik, turizm, temizlik, inşaat, sektörlerinde faaliyet göstermektedir.

Aile şirketimiz olan ESEN. A.Ş 2012 yılında Erenköy mah Haymana Çay bağları mevkiinde ki (6827 ada 13 parsel) arsayı sahibi şahıstan satın almış ve ileri tarihlerde değerlendirmek üzere portföyüne katmıştır.

Son yıllarda, özellikle pandemi günleri ve sonrasında şehrin gürültüsü ve apartman yaşamının dezavantajlarından uzak, doğayla iç içe bir site yaşamı ihtiyacı daha da artmıştır.

Bu projeye karar verilirken, ticari amaçtan ziyade, birbiriyle çok iyi anlaşan ve birlikte komşuluk yapmayı önemseyen kişileri bir araya getirmek amaçlanmıştır.

Villaları satın alan veya alacak olan değerli müşterilerimize, halen çevresinde ikamet eden sakinlere ve Kayseri’ye hayırlı olması dileklerimizle.

Hizmet Tanımı

Kayseride en iyi inşaat firmalardan biriyiz.

Hizmet Bölgeleri

Kayseri Geneline Hizmet Vermekteyiz.


İnşaat ve GYO kategorisine ait olan ve Kayseri lokasyonunda yer alan Villa Hilside - Kayseri İnşaat kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz? 
İnşaat ve GYO kategorisine ait olan ve Kayseri lokasyonunda yer alan Villa Hilside - Kayseri İnşaat kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?