Ücretsiz İlan Sitesi

UNİQUE PENİNSULA

785
Turan Güneş Bulvarı 714. Sokak, Vizyon Plaza No: 5/47 Çankaya / Ankara
Şirket Tanımı

Ege‘nin incisi İzmir‘de, 476.922 m2 büyüklüğünde, harika konumuyla, bahşedilmiş doğa harikası bir yarımada, UNIQUE PENINSULA. Urla ile Mordoğan arasında, hayata yeni bir yorum katan benzersiz bir yaşam konsepti. UNIQUE PENINSULA, villa, resort, marina konseptiyle, 12 ay kesintisiz, dolu dolu her ayrıcalığa ev sahipliği yapıyor. Bütün alanlarda uygulanan yenilenebilir enerji sistemleri ile elektrik, su ve ısınma ihtiyaçları eksiksiz karşılanıyor. UNIQUE PENINSULA Ege‘nin eşsiz dokusunu sonuna kadar hissettiren, lüksü doğayla iç içe yaşatan, her noktası suyla çevrili, sıradışı bir mimari anlayış ve sıradışı çözümler ortaya koyuyor. El değmemiş doğası, tertemiz denizi, denizindeki kaya barbunu, kaya mercanı, çipura, levrek, kefal, ahtapot, kalamar, yengeç bolluğuyla saklı bir cennet. Doğal bir barınak olan Gülbahçe koyunda Ege‘ye ve İzmir‘e yakışan şıklık ve fonksiyonelliğin göz dolduran dansıyla bir yaşam biçimi sunuluyor. Lansmandan satışa ve satış sonrasına kadar hiç el değiştirmeden, her zaman aynı kişilerle kontakt kuracağınız güvenilir bir işletme modeli hayata geçiriliyor. Donatıları ile her ihtiyaca üst noktadan cevap verecek 7 yıldızlı resort, 150 yatın demirleyebileceği 60 yataklı otele sahip marina ve 36 farklı tipte, denize nazır İZMİR LİLYUM PREMİUM villalarıyla, deniz ve doğanın hakimi olacağınız, özel ayrıcalıkları hissederek, sevdiklerinizle sohbet edip, kahvenizi yudumlarken, doğa ile iç içe olmanın verdiği huzurun keyfini çıkaracağınız UNİQUE bir yaşam sizi bekliyor.

Hizmet Tanımı

İNŞAAT

Hizmet Bölgeleri

Ankara Geneline Hizmet Vermekteyiz.


İnşaat ve GYO kategorisine ait olan ve Ankara Çankaya lokasyonunda yer alan UNİQUE PENİNSULA kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz? 
İnşaat ve GYO kategorisine ait olan ve Ankara Çankaya lokasyonunda yer alan UNİQUE PENİNSULA kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?