Ücretsiz İlan Sitesi

TÜFEKÇİOĞLU GRUP İNŞAAT

771
Cemal Gürsel Cad. No:40 KURTULUŞ ÇANKAYA / ANKARA
Şirket Tanımı

Şirketimiz Sayın Yüksel TÜFEKÇİOĞLU tarafından 1965 yılında kurulmuştur. Aynı yıl Ankara ili Kolej semtinde ilk konut inşaatını tamamlamıştır. 1974 yılı itibari ile Devlet Su İşleri, Milli Eğitim Bakanlığı ve Türkiye Elektrik Kurumu’na ait üst yapı ve alt yapı inşaat ihalelerine girmiş, ülkemiz çeşitli il ve ilçelerinde taahhüt ettiği işleri başarı ile tamamlamıştır. 1999 yılı itibari ile kendi inşaatlarımız ile birlikte, ülkemizin çeşitli il ve ilçelerinde, Türkiye İş Bankası’na ait banka şube ve lojman yapım işleri, temelden alınarak, başarı ile süresinden önce tamamlanmış ve teslim edilmiştir. Sektöre girdiği günden bu zamana kadar, kendi arsa ve gayrimenkulleri üzerine Konut, İşyeri, Otel ve Yurt inşaatlarına devam etmektedir. Ankara’da, 2012 yılında, kendi gayrimenkulümüz üzerine Tüfekçioğlu Konağı Residence’ımızı tamamladık. stanbul Beykoz’da 2013 yılında satın almış olduğu Beykoz Ormanları ve Boğaz’a hâkim bir lokasyonda yer alan gayrimenkulü üzerine bölge için yenilikçi ve tasarımı ile ilgi uyandıracak ELİT bir RESIDENCE projesine 2016 yılının Ekim ayında başlamış ve devam ettirmektedir.

Hizmet Tanımı

İNŞAAT

Hizmet Bölgeleri

Ankara Geneline Hizmet Vermekteyiz.


İnşaat ve GYO kategorisine ait olan ve Ankara Çankaya lokasyonunda yer alan TÜFEKÇİOĞLU GRUP İNŞAAT kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz? 
İnşaat ve GYO kategorisine ait olan ve Ankara Çankaya lokasyonunda yer alan TÜFEKÇİOĞLU GRUP İNŞAAT kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?