Ücretsiz İlan Sitesi

TOROS KLİMA BEYAZ EŞYA SERVİSİ (MAHMUT AYTEKİN)

1404
Mahmut Aytekin
Toros Mah. 15. Cad. 17/A Ataşehir Sit. D Blok Konyaaltı 7070, Antalya
Şirket Tanımı

Servis hizmeti verdiğimiz markalar ve bölgeler antalya beyaz eşya servisi beyaz eşyaların onarım ve montaj hizmetlerini vermektedir. Sizler onarımlardan sonra cihazlarınızı güven içerisinde kullanabilirsiniz. Sizlerde bizimle çalışıp hizmet kalitemizden yararlanmak isterseniz 05358996019 numaralı çağrı merkezinden beyaz eşya servisi arayabilir ihtiyacınız olan ürün grubu hakkında destek isteyebilirsiniz. Toros Klima Beyaz Eşya Servisi olarak hizmet verdiğimiz ürün markalar aeg, altus, amana, arçelik, ariston, beko, electrolux, franke, gaggenau, general electric, liebherr, miele, profilo, regal, siemens, vestel, whirlpool, white westinghouse, zanussi. Beyaz eşya servisi çağrı merkezi olarak sadece servis hizmeti değil aynı zamanda yüksek kalitede hizmet sunmayı da hedefliyoruz. Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, çamaşır kurutma makinesi ürünlerine hizmet ve teknik destek vermekteyiz. Bakım ve onarımlarda değiştirilen birçok yedek parça 1 yıl süre ile garanti altına alınmaktadır. Servisimiz de çalışan teknisyenler, uzun yılların verdiği deneyim sahibi ustalardan oluşmaktadır.

Hizmet Tanımı

Antalya Bosch Servis, Çamaşır Makinası, Bosch Servisi Konyaaltı Kepez Vestel Servisi, Konyaaltı Arçelik Servisi, Buzdolabı Arçelik Servisi Vestel Servisi Konyaaltı, Vestel Klima Servisi, Vestel Servisi Muratpaşa Antalya Ariston Servisi, Klima Servisi Antalya, İndesit Özel Servis, Arçelik Servisi Kepez, Bosch Servisi Kepez İndesit Servis, Antalya Arçelik Servisi, Siemens Servisi Konyaaltı, Profilo Servisi Konyaaltı Arçelik Fırın Servisi Muratpaşa, Arçelik Klima Servisi, Bosch Klima Servisi Konyaaltı, Profilo Servisi Konyaaltı Antalya Bosch Klima Servisi, Antalya Arçelik Klima Servisi, Beko Servisi Antalya, Beko Servisi Konyaaltı, Antalya Beko Klima Servisi, Antaltya Beko Beyaz Eşya Servisi, Beko Servisi Muratpaşa, Beko Klima Servisi Muratpaşa Regal Servis, Altus Servis Konyaaltı, Altus Servisi Muratpaşa, Regal Servisi Muratpaşa Klima Arıza, Klima Bakım, Klima Onarım, Klima Tamir, Klima Montaj, Klima Demontaj, Klima Söküm, Klima Kurulum, Klima Su Akıtması

Hizmet Bölgeleri

Antalya Geneline Hizmet Vermekteyiz.


Beyaz Eşya Servisleri kategorisine ait olan ve Antalya Konyaaltı lokasyonunda yer alan TOROS KLİMA BEYAZ EŞYA SERVİSİ (MAHMUT AYTEKİN) kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz? 
Beyaz Eşya Servisleri kategorisine ait olan ve Antalya Konyaaltı lokasyonunda yer alan TOROS KLİMA BEYAZ EŞYA SERVİSİ (MAHMUT AYTEKİN) kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?