Global site tag (gtag.js) - Google Analytics -->

TAN TESİSAT

109655
İnönü Mah. Bozdoğan Sok. 27 Sancaktepe , İstanbul
Şirket Tanımı

Şirket Tanımı

Tan Tesisat, su kaçağı tespiti ve tamiri sektöründe işinin ehli, tecrübeli ve eğitimli uzman kadrosuyla faaliyet gösteren öncü firmalardan biridir.

Yapılarınızda veya yapılarınız dışındaki tesisatlarınızda oluşan ya da oluşabilecek tıkanıklıkları, sızdırmaları kırmadan-dökmeden en son teknoloji ürünü cihazlarla tespit etmek ve en hızlı, en güvenli, en dayanaklı şekilde onarımını gerçekleştirmektir.

Firmamız İstanbul’un tüm ilçelerine hizmet vermektedir.  Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Beykoz, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu gibi istanbul’un bir çok noktasına hizmet vermekteyiz.

UZMAN KADRO, İLERİ TEKNOLOJİ, 7/24 TEKNİK DESTEK, HIZLI SERVİS, EKONOMİK FİYAT,  %100 GARANTİ VE DAHA FAZLASI.

 
Hizmet Tanımı
Kanal açma veya gider açma atık su tesisatlarında boru içerisinde çeşitli sebeplerden dolayı oluşan tıkanmaları açma işlemine denir.
 
Yağmur Gideri Tıkanıklığı
Bazen kanalizasyon borularının tıkanması, bazen de daire içindeki pimaşın tıkanması durumunda kanal açma yöntemlerine başvurulur. Özellikle yağmur esnasında ve sonrasında kanal borusunun tıkanmasına oldukça sık rastlanmaktadır. Çatılarda biriken toz, kuş tüyü vb. atıkların yağmur esnasında suyla birlikte gidere akması ile oluşan yağmur gideri tıkanıklığı kanal açma makinesi ile açılmaktadır.
 
Pimaş Tıkanıklığı, Pimaş Açma
Bina ana pimaşında tıkanıklık olması durumunda özel robotla tıkanıklığın olduğu nokta tespit edilir ve teknik ekibimiz robotla tıkanıklığı tamamen giderirler. Kanal görüntüleme kamerası ile boru içini görerek pimaşın neden tıkandığı görüntülenebilmektedir.
Çoğu zaman zemin katlarda inşaat temeli yapılırken gider borusu iyi sabitlenmediği için beton dökülünce ya yerinden oynar ve eğimi bozulur ya da pimaşlar birbirinden ayrılır, içi beton kırıntılarıyla dolar. Her iki durumda da tıkanıklık açılsa dahi tekrar sorun yaşanabilmektedir. Arızalı kısmın değişmesi demek borunun komple değişmesi demektir. Bu da büyük tadilat ve maliyet anlamına gelir. Ancak kırmadan kanal açma robotu ile tıkanıklık açılmasa da görüntüleme robotu bize nerenin arızalı olduğunu gösterir. Dedektörle arızalı bölge nereye denk geliyorsa tam olarak o nokta işaretlenir. En azından maliyet üçte birine düşer ve çok daha az yer kırılır.
 
Kanal Boruları Açma, Tuvalet Boruları ve Lavobo Boruları Açma

İki rögar arasında geçişi sağlayan kanal borularında sürekli yağlanmayla karşılaşabilirsiniz. Yüksek basınçlı su ile temizleme işleme yapan makineler boru çeperini kaplayan yağları söker. Sürekli kanal açma robotunu çağırmak zorunda kalmazsınız. Tıkanan tuvalet borularında veya lavabo borularında sizlere kalıcı ve kesin çözümler sunmaktayız. Ters eğim verilerek döşenen boru içerisinde pimaş yıkama yapılarak eskisi gibi tertemiz bir gider borusuna sahip olursunuz. Bir defa tıkanan gider boruları ilerde mutlaka eskisinden daha zahmet verecek bir şekilde tıkanma yapacaktır. Bu sorunların başınızı ağrıtmaması için atık su gider borularınızın içini muntazam bir şekilde periyodik olarak temizletmetmeniz gerekmektedir.
 
Kanalizasyon borunuzun içerisinde ne gibi yanlışlıklar var görmek ister misiniz? Kameralı kanal açma robotumuz sayesinde kağıt, peçete, beton v.b. gibi taşlaşmış pis suların taşmasına yol açan maddeleri kırmadan açmak gerekir. Bu atık maddeler belediyenin kanalizasyon borularına gitmeden binanın atık su gider borularında herhangi bir yerde birikme yaptığında direk en alt katın tuvaletinden veya banyosunda geri taşma yapar. Üst katlar tuvaleti kullandıkça bodrum seviyesindeki dairenin giderlerinden su geri gelmeye başlar. Bu kanalizasyon suyu baskınlarını önlemek için bodrum kat dairelerin kanal borularını ayrı bir hat şeklinde çekmek gerekir. Söme (radya temel) içerisine döşenen bu boruları döşedikten sonra kamera sistemi ile kontrol etmek gerekir. Zira bu borular döşendikten sonra beton ve demir altında kaldığı için tadilat yapmak imkansız gibi birşeydir. Boruda kontrol edilecek hususlar;
 
 • Doğru eğimin verilip verilmediği
 • Boru içerisinde beton, kağıt veya katı herhangi bir maddenin kalıp kalmadığı
 • Kanalizasyona gidene kadar boru içerisinde herhangi bir kırık ve çatlak olup olmadığıdır.
 
Kanal Açma Yöntemi
 
 • Bulaşık Sabun ve Sıcak Su Yöntem
 • Piston Yöntemi
 • Tel Portmanto Yöntemi
 • Tesisat Yılan Yöntemi
 • Vakum Yöntemi
 • Enzimler Yöntemi
 • Pişirme Soda ve Sirke Yöntemi
 • Kimyasal Yöntem
 
Arama Terimleri: 
Wc, Lavabo, Logar Tıkanıkları Açma, Su Kaçak Tespiti ve Tamiri, Kırmadan Tıkanıklık Giderme Sistemleri, Doğalgaz Tesisatı, Petek Temizleme, Tesisatçı, Su Tesisatı, Sıhhi Tesisat
 
Hizmet Bölgeleri
İstanbul Geneline Hizmet Vermekteyiz.

Hizmet Tanımı

Sancaktepe Anadolu Yakası Sıhhi Tesisat - Muslukçular, Wc, Lavabo, Logar Tıkanıkları Açma, Su Kaçak Tespiti ve Tamiri, Kırmadan Tıkanıklık Giderme Sistemleri, Doğalgaz Tesisatı, Petek Temizleme Alanlarında Hizmet Vermekteyiz.

Hizmet Bölgeleri

İstanbul Geneline Hizmet Vermekteyiz.


Sıhhi Tesisat - Muslukçular kategorisine ait olan ve İstanbul Sancaktepe lokasyonunda yer alan TAN TESİSAT kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz? 
Sıhhi Tesisat - Muslukçular kategorisine ait olan ve İstanbul Sancaktepe lokasyonunda yer alan TAN TESİSAT kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?