Ücretsiz İlan Sitesi

SU DEPOSU TEMİZLİĞİ İSTANBUL

1186
Uğur Özbeyaz
Hamidiye Mah. Şahinbey Cad. 107/2 Çekmeköy , İstanbul
Şirket Tanımı

Dezenfeksiyon İstanbul olarak eğitimli ve alanında profesyonel uzman kadromuz ile 2003 yılından bu yana sizlere en iyi bir şekilde hizmet vermekte olan bir dezenfeksiyon ve ilaçlama firmasıdır. Dezenfeksiyon İstanbul olarak, bireysel veya toplumsal ortak yaşam alanlarında ilgili ortama entegre olmuş mikroorganizmaların sebep olduğu kontaminasyon ve enfeksiyon risklerine karşı son derece etkin profesynel bir çözüm yolları sunmaktayız. Dezenfeksiyon alanında yapmış olduğumuz uygulamaların temel amacı, ilgili yerdeki tüm kapalı alanlarda var olan patojen dozunu en düşük seviyeye çekerek, bahsettiğimiz ilgili ortamlarda bulunan veya ziyaret eden herhangi bir kişinin maruz kalacağı enfeksiyonel riskleri en aza indirmektir. Ayrıca dünyada haşere ilaçlaması alanında kullanılan tüm yöntemleri ve ilaçlardaki gelişmeleri yakından takip ederek sizlere en iyi hizmeti kaliteli ve profesyonel bir şekilde sunuyoruz. Dezenfeksiyon İstanbul firması olarak ilaçlama alanında kullanmış olduğumuz ilaçlar insan sağlığına zararsız uzman ekipler ile hazırlanmış ve sağlık bakanlığı onaylı ilaçlardır. Şirket olarak amacımız sizlere kemirgen ve haşereden arınmış hijyenik bir ortam sağlamaktır.

Hizmet Tanımı

Ev, Villa, Apartman, Ofis Dezenfeksiyonu Eğitim Kurumları Dezenfeksiyonu Toplu Taşıma Dezenfeksiyonu

Hizmet Bölgeleri

İstanbul Geneline Hizmet Vermekteyiz.


Temizlik Şirketleri - Ofis ve Ev Temizliği kategorisine ait olan ve İstanbul Çekmeköy lokasyonunda yer alan SU DEPOSU TEMİZLİĞİ İSTANBUL kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz? 
Temizlik Şirketleri - Ofis ve Ev Temizliği kategorisine ait olan ve İstanbul Çekmeköy lokasyonunda yer alan SU DEPOSU TEMİZLİĞİ İSTANBUL kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?