Ücretsiz İlan Sitesi
https://firmasec.com.tr/

Solimpeks Yenilenebilir Enerji Sistemleri

İletişim
Firma No :
183492
Yetkili Adı :
Gazi Çelebi
Adres :
Meriç Mah. 5627 Sok. No: 10 Çamdibi - Bornova / İzmir
Haftaiçi :
09:00 - 17:00
Cumartesi :
09:00 - 17:00
Pazar :
09:00 - 17:00
Şirket Tanımı

Solimpeks A.Ş 2001 yılında Konya’da faaliyetine başlamıştır. On yıl gibi bir süre içerisinde, Avrupalı rakiplerini geride bırakarak dünyadaki yedi kıtada var olan Global bir Şirkete dönüşmüştür.

Solimpeks, Yenilebilir ve Sürdürülebilir enerji ilkesi ile çıkılan yolda sürekli olarak kendini geliştirerek günümüze kadar varlığını korumayı başarmıştır.

Kuruluşundan bu yana verdiği kaliteli hizmet ve güven duygusu Solimpeks’i her zaman bir adım önde tutmuştur. Solimpeks, İç Pazardaki faaliyetlerini, 2011 yılından itibaren Solimpeks Türkiye LTD ŞTİ. olarak İzmir’deki Merkez binasından yürütmeye başlamıştır.

Solimpeks Yenilenebilir Enerji Sistemleri olarak, yüksek verimli Termal Güneş Kollektörü, Termosifonik Sistem, Hijyenik Buffer Boylerler, Fotovoltaik Sistem, Isı Pompası Boyleri, hem elektrik hem sıcak suyu aynı anda üreten Hibrit Panel imalatı yapmaktadır.

Enerjiyi verimli üretmenin dışında, enerjiyi verimli tüketme konusunda da ürün gamını geliştiren firmamız, Solimpeks Akademi ile kurulduğundan beri sürekli ücretsiz eğitimlerle, sektör oyuncularına enerjiyi verimli üretip verimli kullanma konusunda bilgilendirme yaparak geniş kitlelere ulaşmaktadır.

Hizmet Tanımı

 

Arama Terimleri: Termal Güneş Kollektörleri, Termal Montaj Setleri, TSM Paket Sistemler, Volther PV Sıcak Su Sistemi, Hibrit PV-T Paneller, Fotovoltaik Panel Yenilenebilir Enerji Sistemleri, Solar Inverter, Solar Kablo, Fotovoltaik Montaj Setleri, Hava Kaynaklı Isı Pompaları, Havuz Isı Pompası, Hijyenik Buffer Boyler, Yerden Isıtma-Serinletme Sistemleri

Hizmet Bölgeleri

İzmir Geneline Hizmet Vermekteyiz.


Meriç Mah. 5627 Sok. No: 10 Çamdibi - Bornova / İzmir
Fotoğraflar

Video

Bu firma 503 kez ziyaret edilmiştir.
Ücretsiz İlan Sitesi
Ücretsiz İlan Sitesi