Ücretsiz İlan Sitesi

SARAY ORGANİZASYON

1300
Yenimahalle Mah. Dökümcüler Cad. 9/B Yeni Mahalle Metro İstasyonu ve Bağcılar Halk Sarayı Karşısı Bağcılar 34210, İstanbul
Şirket Tanımı

Saray Organizasyon olarak; 1992 yılında bir dostumuzun özel gününde başladı serüvenimiz. İlk zamanlarda sadece müzik ve tiyatro kısmı olarak organizasyon yaptık. Bu sektörün boşluğu bizi bu organizasyonlarda A’dan Z’ye ne varsa, her şeyi baştan sona ne varsa, organize yapmamıza vesile oldu. Bugüne kadar binlerce düğün, sünnet, nişan, dernek, festival, belediye ramazan programları, özel gün ve gecelerde organizasyon yaptık, hatta sünnet yaptıklarımızı evlendirdik, evlendirdiklerimizin çocuklarının mürüvvetini birlikte görmek bizi bahtiyar yaptı. Halen büyüyerek devam ediyoruz. Organizasyonu herkes yapabilir ama sadece organizasyon yapmak değil hedefimiz gelen konuklara unutamayacakları bir an yaşatmak, sorunsuz ve güzel anları yaşatmak. Biz sadece organizasyon yapmıyoruz biz işimizi çok seviyoruz. Misyonumuz; yüzde yüz müşteri ve dost memnuniyeti, bu vesile ile yüzlerce hatta binlerce organizasyona imza attık atmaya devam ediyoruz. Sizde farkı bizimle yaşamak istiyorsanız, hayalleriniz bizimle gerçek olsun unutmayın siz saraylara layıksınız.

Hizmet Tanımı

Söz Organizasyonu Sünnet Organizasyonu Kına Organizasyonu Taht Kiralama Kutlama Organizasyonu Nişan Organizasyonu Nişan Masası Kiralama Söz Masası Kiralama Ses Sistemi Kiralama Doğum Günü Organizasyonu Kına Gecesi Organizasyonu Kır Düğünü Organisazyonu İslami Düğün Organisazyonu Kurumsal Organisazyon Düğün Organisazyonu Tekne Organisazyonu Gemi Organisazyonu Özel Gün ve Gece Organizasyonu Konferans Organizasyonu Açılış Organizasyonu Ramazan Etkinlikleri Kültürel Etkinlikler Piknik Organizasyonu

Hizmet Bölgeleri

İstanbul Geneline Hizmet Vermekteyiz.


Parti ve Düğün Organizasyonu kategorisine ait olan ve İstanbul Bağcılar lokasyonunda yer alan SARAY ORGANİZASYON kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz? 
Parti ve Düğün Organizasyonu kategorisine ait olan ve İstanbul Bağcılar lokasyonunda yer alan SARAY ORGANİZASYON kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?