Ücretsiz İlan Sitesi

RAIN WATER

1379
Mehmet Akın Akbaş
Akpınar Mah. 5. Çam Sok. 2 Yeni Mudanya Yolu Çınar İş Merkezi Osmangazi 16160, Bursa
Şirket Tanımı

RAIN MUHENDİSLİK: 1993 yılından bugüne tüm dünya ve ülkemizin tanınmış ve kabul görmüş 1 numaralı markalarının distribütörlüğünü yaparak onlarca personeliyle satış öncesi ve sonrası Çözümleri üretmektedir. Teknoloji ve İnsan kaynaklarına odaklanmış yatırımları ve her geçen gün arttırdığı hizmet kalitesi ile yeni ekonomide değerli müşterilerine rekabet avantajı sağlamayı hedeflemektedir. WE BRING WELLNESS "size sağlıklı ve kaliteli bir yaşam sunuyoruz" Dünya hızla değişiyor. Bilgi hızla birikiyor, teknolojik yenilikler tüm bileşenlere asıl işlevlerinin ötesinde yeni işlevler yüklüyor. Daha düşük enerji tüketimi, güvenli kullanım,sürekli hizmet, daha uzun ömür ve dolayısı ile çevreye daha çok katkı... RAIN bünyesinde bununan exclusive ürünlerle birlikte size sunduğumuz konfor ve sağlık ile hayatınızı kolaylaştırmayı ve yaşamınızın vazgeçilmez bir parçası olmayı hedefliyoruz.

Hizmet Tanımı

Su Arıtma Cihazları ve Sistemleri

Hizmet Bölgeleri

Bursa Geneline Hizmet Vermekteyiz.


Su Deposu Firmaları kategorisine ait olan ve Bursa Osmangazi lokasyonunda yer alan RAIN WATER kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz? 
Su Deposu Firmaları kategorisine ait olan ve Bursa Osmangazi lokasyonunda yer alan RAIN WATER kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?