Ücretsiz İlan Sitesi

POWER İNŞAAT

868
Cumhuriyet Mah. Cengiz Topel Cad, Tepe Mevkii. Çerkezköy / Tekirdağ
Şirket Tanımı

Power İnşaat 1986 yılında İstanbul’un çeşitli bölgelerinde projeler yaparak inşaat sektörüne adımını atmıştır. 2001 yılında Tekirdağ / Çorlu / Önerler mevkiinde Milenyum Villaları projesini tamamlamış, inşaat sektörüne paralel farklı sektörlerde de başarılı çalışmalara imza atmıştır. 2011 yılında Tekirdağ / Çerkezköy / bölgesinde Forestcity projesi ile yeniden markalı konut projelerinde farklı projelerle adından söz ettirmeye başlamıştır. 2014 yılı itibari ile Forestcity projemizin 3. etap inşaatında artık sona gelinmiştir. Aynı zamanda Tekirdağ/Çorlu/Önerler mevkiinde, bölgede çok beğenilen Milenyum Konakları’nın 2. Nesil projesini planlamış ve inşasına başlamıştır. 2015 itibari ile bölgede hem mimarisi hem içeriği ile çok farklı bir projenin de hazırlıkları devam etmektedir. Power İnşaat Yatırım Limited Şirketi; toplumda öne çıkan gayrimenkul ihtiyaçlarını, doğru projelerle, kurum ve toplum açısından karlı yatırımlara dönüştürmeyi misyon edinmiştir.

Hizmet Tanımı

İNŞAAT

Hizmet Bölgeleri

Tekirdağ Geneline Hizmet Vermekteyiz.


İnşaat ve GYO kategorisine ait olan ve Tekirdağ Çerkezköy lokasyonunda yer alan POWER İNŞAAT kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz? 
İnşaat ve GYO kategorisine ait olan ve Tekirdağ Çerkezköy lokasyonunda yer alan POWER İNŞAAT kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?