Ücretsiz İlan Sitesi

PİNO RÖMORK

1232
Yarkın Karatan
Soğukpınar Mah. Kanarya Sok. 22 Çekmeköy , İstanbul
Şirket Tanımı

Pino Karavan; 2009 yılında İstanbul’da kurulduk. Butik el işçiliği ile "çekme karavan","pikap üstü karavan","motokaravan","camper" ve özel römorklar olarak geniş bir yelpazemiz bulunmaktadır. Estetik tasarımları, uzun ömürlü dayanıklı malzemelerle uygulayıp, her mevsim rahatlıkla kullanılabilecek, sürüşte güvenliği sağlayacak karavancılık anlayışıyla çalışmaktadır. Amacımız; Kalite odaklı üretim olup, 2011 yılından bu yana ISO 9001 Kalite Yönetim sistemiyle çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Aynı zamanda Uluslararası Standartlara Uygunluk belgemizle; dünya markalarının donanımlarını entegre ettiğimiz karavanlar üretmekteyiz. Uluslararası Tip Onay Belgesi ve gerekli tescil ruhsat belgesi ile güvenilir ve konforlu araçlar sunmaktayız. Bu belgelerin karayolları yönetmeliği açısından önemini http://www.resmigazete.gov.tr/eskiler/2009/06/20090628-5.htm linkine tıklayarak; resmi gazete açıklamalarından görebilirsiniz.

Hizmet Tanımı

1- Campervan 2- Pikap Karavan 3- Pino Life 4- Pİ2010 5- 280 Cachalote 6- 340 7- 410 Jazz Ticari Karavanlar 1- Şantiye Karavanı 2- Mobil Büfe 3- Mobil WC 4- Mobil Ofis 5- Mobil Laboratuvar 6- Arıcı Karavanı - RÖMORK ÇEKİ DEMİRİ -

Hizmet Bölgeleri

İstanbul Geneline Hizmet Vermekteyiz.


Oto Galeriler - Sıfır Araç kategorisine ait olan ve İstanbul Çekmeköy lokasyonunda yer alan PİNO RÖMORK kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz? 
Oto Galeriler - Sıfır Araç kategorisine ait olan ve İstanbul Çekmeköy lokasyonunda yer alan PİNO RÖMORK kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?