Ücretsiz İlan Sitesi

PİAR YAPI

859
Mansuroğlu Mah. 286/7 Sok. No: 10 Bayraklı / İzmir
Şirket Tanımı

Kurucu ortaklarının, inşaat ve makina sektörlerinde yönetici olarak edindikleri 10 yıllık mesleki birikimi; inşaat sektörüne yön vermek ve yeni anlamlar kazandırmak için kullanmayı misyon edinmeleri üzerine, 2015 yılında İzmir'de kurulan PİAR YAPI, başta İzmir ve Bodrum olmak üzere tüm Ege Bölgesi’nde, yapı taahhüdü ve gayrimenkul yatırımı alanlarında faaliyet göstermektedir. Ekonomide lokomotif olma yarışında liderliği kaptırmayan inşaat sektörü, duyarlı paydaşlarının da katkısıyla, ülkemizi dünyanın ilk sıralarında temsil etmektedir. Bu nedenle PİAR YAPI, inşaat sektörünün öncüleri arasında yer alarak hizmet vermenin sorumluluğunu gayet iyi bilmektedir. Faaliyet gösterdiği bölgenin sosyal ve sektörel tüm dinamiklerine hakim olmayı, iş disiplini haline getirmiş olan PİAR YAPI, bu disiplinin kazanımlarını yapı süresince sahaya, ardından da müşterilerine aktarmaktadır. PİAR YAPI, yenilikçi projeleri, dinamik yapısı, vizyoner anlayışla verdiği hizmetleri ve işe olan tutkusuyla, faaliyete başladığı günden itibaren inşaat sektöründeki pozitif hareketin önemli aktörlerinden olmayı başarmıştır.

Hizmet Tanımı

YAPI

Hizmet Bölgeleri

İzmir Geneline Hizmet Vermekteyiz.


Bahçe ve Yapı Market kategorisine ait olan ve İzmir Bayraklı lokasyonunda yer alan PİAR YAPI kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz? 
Bahçe ve Yapı Market kategorisine ait olan ve İzmir Bayraklı lokasyonunda yer alan PİAR YAPI kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?