Ücretsiz İlan Sitesi

PESKA TURİZM YATIRIM A.Ş.

781
Yalı Mahallesi, 48400 Bodrum / Muğla
Şirket Tanımı

Bodrum Yalıçiftlik’te gerçekleştirmekte olduğu 100 milyon dolar değerindeki yatırım ile Peska Turizm Yatırım A.Ş., bölgenin dönüşüm ve gelişimine yön vermenin yanı sıra Bodrum’un en kaliteli projelerinden birine imza atmaktadır. Özel ve özgün mimarisi ile lüks yaşam standartlarını yeniden tanımlayan ve yatırımın 1. fazını oluşturan “Barbaros Reserve Residences managed by Kempinski” projesi büyüklükleri 340 ila 740 m2 arasında değişen 42 özel suite’den oluşmaktadır. Proje dahilindeki tüm süiteler uluslararası otelciliğin öncü markalarından Kempinski Hotels S.A. tarafından yönetilecek ve ödüllü Kempinski Hotel Barbaros Bay tesislerinden ve prestijli hizmetlerinden yararlanabilecektir. Yatırımın 1. Fazının 2018 yılının yaz aylarında tamamlanarak teslim edilmesi planlanırken, Barbaros Reserve Residences projesinin arkasında bulunan tapulu arazi üzerinde gerçekleştirilecek 2. Fazın ise 2019 yılının yaz aylarında tamamlanarak satışlarına başlanması öngörülmektedir. Yatırımın 2. Fazında büyüklükleri 80 ila 120 m2 arasında değişen yaklaşık 80 adet konaklama biriminin inşaatının yapılması planlanmaktadır.

Hizmet Tanımı

TURİZM

Hizmet Bölgeleri

Muğla Geneline Hizmet Vermekteyiz.


Yüzme Havuzları kategorisine ait olan ve Muğla Bodrum lokasyonunda yer alan PESKA TURİZM YATIRIM A.Ş. kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz? 
Yüzme Havuzları kategorisine ait olan ve Muğla Bodrum lokasyonunda yer alan PESKA TURİZM YATIRIM A.Ş. kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?