Ücretsiz İlan Sitesi

ÖZYAMAN İNŞAAT

1061
Karaçayır Mahallesi Merkez / Bolu
Şirket Tanımı

Öz Yaman İnşaat Sanayi Turizm Ticaret Limited Şirketi, 1980 yılında Bolu’da kurulmuş olan bir aile şirketidir. Şirket kuruluşuyla birlikte inşaat ve turizm sektörlerinde faaliyet göstermeyi amaç edinmiştir. Kuruluşundan sonra Bolu’da klasik sistem diye adlandırılan betonarme sistemle sanayi dükkanları ve apartman şeklinde konutlar yapmıştır. 1999 Düzce depremi, şirketin inşaat sektörüne bakış açısını değiştirmiştir ve modern günümüz sistemlerine geçişine zemin hazırlamıştır. Deprem sonrasında yapılan araştırmalar, Amerikan inşaat sistemiyle tanışmaya vesile olmuştur. Böylelikle Şirket 1999 yılı itibariyle hafif çelik konstruksiyon Amerikan tipi evler yapımına başlamıştır. 2000 yılında Kartalkaya yolunda, Amerikan tipi villalar inşa etmiş ve kayak turizmine ilgisi olanların beğenisine sunulmuştur. Öz-Yaman İnşaat, 2003 yılından itibaren, Muğla’nın Bodrum ilçesinde, Bodrum mimarisine uygun betonarme sistem dubleks villalar yapımına başlamıştır. Bu yıldan itibaren günümüze kadar Turgutreis’te 12 kapalı devre site (toplam 178 konut) ve 3500 m2’lik 1 alışveriş merkezi inşaatı tamamlanmıştır. 2014 yılı başında Bodrum merkezde Öz-yaman İnşaat güvencesiyle kardeş kuruluş Bolsüt A.Ş.ile 24 dairelik Lalin Evleri projesine başlanmıştır.

Hizmet Tanımı

İNŞAAT

Hizmet Bölgeleri

Bolu Geneline Hizmet Vermekteyiz.


İnşaat ve GYO kategorisine ait olan ve Bolu Bolu Merkez lokasyonunda yer alan ÖZYAMAN İNŞAAT kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz? 
İnşaat ve GYO kategorisine ait olan ve Bolu Bolu Merkez lokasyonunda yer alan ÖZYAMAN İNŞAAT kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?