Ücretsiz İlan Sitesi

ÖZENLE YAŞAM BESLENME VE DİYET DANIŞMA MERKEZİ - DYT. SAYNUR ÖZEN KUMCU

1199
Saynur Özen
Bostancı Mah. Emin Ali Paşa Cad. 104 Emre Apt. Kat:2 Kadıköy 34744, İstanbul
Şirket Tanımı

17 Haziran 1983 Çanakkale doğumluyum. 2006 yılında Hacettepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünden, 2007 yılında da Anadolu Üniversitesi Sağlık Kurumları İşletmeciliği bölümünden mezun oldum. 2015 yılında Yaşam Koçluğu eğitimini, 2016 yılında da NLP Practitioner eğitimini aldım. 2006 yılı ağustos ayında da Türk Kızılayı Altıntepe Tıp Merkezi’nde göreve başladım. Kendi bilgi ve tecrübelerimle danışanlarımın ihtiyaç ve alışkanlıklarını birlikte düşünerek, daha sağlıklı bir bedene sahip olmalarına ve bu işi yaşam şekli haline getirebilmelerine yardımcı olmaya çalıştım. 2016 tarihinden itibaren danışanlarımın doğru beslenme yöntemleri öğretebilmek ve yaşam kalitesini artırabilmek için “Özen’le Yaşam Beslenme ve Diyet Danışma Merkezi” adı altında devam etmekteyim.Türkiye Diyetisyenler Derneği üyesiyim.

Hizmet Tanımı

Kişiye Özel Beslenme Programı Hastalıklarda Beslenme: İnsülin direnci ve Diyabette Beslenme Kalp-Damar Hastalıklarında Beslenme Hipertansiyon Durumunda Beslenme Tiroid Rahatsızlığında Beslenme Polikistik over sendromunda Beslenme Sindirim Sistemi Rahatsızlıklarında Beslenme Gut Rahatsızlığında Beslenme Karaciğer Hastalıklarında Beslenme Gebelik ve Emziklilik Döneminde Beslenme Menapoz Döneminde Beslenme Yetişkinlerde ve Çocuklarda Ağırlık Yönetimi Okul Çağı Çocuklarında Beslenme Geriatrik (Yaşlılık Dönemi) Beslenme Sporcularda ve Spora Yeni Başlayanlarda Beslenme Kilo Verme, Kilo Alma ve Kilo Koruma Programı Yeme Bozukluklarında Beslenme TANITA MC-780 Vücut Analiz Cihazı ile Ölçüm

Hizmet Bölgeleri

İstanbul Geneline Hizmet Vermekteyiz.


Diyetisyenler kategorisine ait olan ve İstanbul Kadıköy lokasyonunda yer alan ÖZENLE YAŞAM BESLENME VE DİYET DANIŞMA MERKEZİ - DYT. SAYNUR ÖZEN KUMCU kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz? 
Diyetisyenler kategorisine ait olan ve İstanbul Kadıköy lokasyonunda yer alan ÖZENLE YAŞAM BESLENME VE DİYET DANIŞMA MERKEZİ - DYT. SAYNUR ÖZEN KUMCU kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?