Ücretsiz İlan Sitesi

OKAN GRUP

776
Okan Plaza, Ankara Asfaltı No:2/A Acıbadem / İSTANBUL
Şirket Tanımı

Türkiye'nin önder kuruluşlarından biri olan Okan Holding, 1972 yılında kurulmuştur. Günümüze kadar uluslararası tecrübesi ve yüksek teknolojisi ile faaliyetlerini devam ettirmiştir. 1977 yılında Türkiye platformunda altyapı ihalelerini kazanarak bunları başarı ile tamamlayan OKAN İNŞAAT A.Ş. daha sonra ihtisas konularını Türkiye sathında geliştirmiş ve başta Turizm tesisleri, sanayii ve endüstriyel yapılar ve dağıtım şebekeleri olmak üzere birçok önemli projeyi gerçekleştirmiştir. Daha sonra; 80’li yıllarda Türkiye’nin dışa açılma politikası kapsamında inşaat yatırımlarını yurt dışına taşımaya başlamıştır. Globalleşen inşaat sektöründe ve özellikle dünyaya yeni açılmaya başlayan BDT ülkelerinin yeniden imarında, OKAN İNŞAAT A.Ş. gecikmeden en önlerdeki yerini almıştır. Başta Kazakistan, Türkmenistan ve Rusya olmak üzere, bu ülkelerdeki bir çok dev projeyi üstlenmiş ve yurtiçi birikimlerini yurtdışına da taşıyarak tüm projeleri kusursuzca kullanıcılarına teslim etmiştir. İlk tasarımından anahtar teslimine kadar tamamen OKAN İNŞAAT A.Ş. tarafından gerçekleştirilen bu projeler, dünyada uygulanan en son inşaat teknolojileri ile uzman mühendis ve mimarlar tarafından imar edilmiş ve denetlenmiş; ayrıca akıllı binalar olarak adlandırılan bina projeleri için proje sahiplerine, bu binaları kendi başlarına kullanabilmeleri için tüm eğitim ve alıştırma çalışmaları yine aynı uzman kadrolar tarafından verilmiştir. Söz konusu bu projeler; bankacılık, gıda üretim tesisleri ve otel yönetim pazarlama faaliyetleridir.

Hizmet Tanımı

İNŞAAT

Hizmet Bölgeleri

İstanbul Geneline Hizmet Vermekteyiz.


İnşaat ve GYO kategorisine ait olan ve İstanbul Kadıköy lokasyonunda yer alan OKAN GRUP kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz? 
İnşaat ve GYO kategorisine ait olan ve İstanbul Kadıköy lokasyonunda yer alan OKAN GRUP kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?