Ücretsiz İlan Sitesi

NOVENKA İNŞAAT

923
Körfez Mh. Berk Sk. No: 10 Barış İş Merkezi K: 3 D: 34 İzmit / Kocaeli
Şirket Tanımı

1994 yılın da inşaat ve yapı malzemeleri satışı yapan ve sektöründeki öncü firmalarda çeşitli görevlerde çalışma hayatına başladım. Tecrübe ve bilgi birikimime güvenerek yıllarca hayallerini kurduğum ve peşinden koştuğum, “Borsan Bordür” firmasını 2007 yılında kurdum. Seramik arası bordür toptan satış faaliyetimiz devam ederken sürekli ilgimi çeken ve merak uyandıran inşaat sektörüne 2010 yılında adım attım. “Borsan Bordür ve İnşaat Taahhüt” olarak “Büşra Evleri 1 – 2 – 3 ve 4 ” projeleriyle çeşitli büyüklüklerde yaşam alanları üreterek insanların yeni almış oldukları evlerine tek kuruş masraf etmeden ikamet etmelerini sağladım. Amacım; faaliyet alanımda “fark yaratarak” sıradan yapıların dışında, insanların huzurlu yaşayabilecekleri ideal yaşam alanları inşa etmek. Bunu yapabilmenin yolu; klasik müteahhit mantığını insanların kafasından silerek birinci sınıf işçilik ve birinci sınıf malzeme harmonisiyle doğru yerde sağlam projeler üretmektir. Bunu yaparken zamanın tasarım vizyonu ve şartlarına uygun olarak üretilmiş “iyi bir ev” sahibi olmaları sağladığımızı projelerimizden ev sahibi olan mutlu ailelerin hayatlarında görüyorum.

Hizmet Tanımı

İNŞAAT

Hizmet Bölgeleri

Kocaeli Geneline Hizmet Vermekteyiz.


İnşaat ve GYO kategorisine ait olan ve Kocaeli İzmit lokasyonunda yer alan NOVENKA İNŞAAT kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz? 
İnşaat ve GYO kategorisine ait olan ve Kocaeli İzmit lokasyonunda yer alan NOVENKA İNŞAAT kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?