Ücretsiz İlan Sitesi

MY SECRET GÜZELLİK MERKEZİ

1264
Büyükşehir Mah. Beylikdüzü Cad. 3 Beylikdüzü 34520, İstanbul
Şirket Tanımı

Deneyimli, plastik cerrahi uzmanı ve profesyonel ekibi tarafından saç ekiminizi gerçekleştiriyoruz. Saç ekiminde bilimsel yöntemler kullanarak saç naklinizi yapıyoruz. Saç ekiminde dünyada bir çok ülkede bile henüz tam anlamıyla uygulanamayan FUE yöntemini, kendi bilgi, tecrübemizi de katarak en mükemmel şekilde uyguluyoruz. Donor alanda ve saçlarınızın ekildiği saçsız alanlarda % 100 doğallık sağlamakta uzman doktorumuz ile ekiplerimiz çok başarılı olmaktadırlar. Saç Ekiminde çok önemli bir ayrıntı olan graft sayısı konusunda garanti vermek diğer saç ekim merkezlerinden bizi ayıran en önemli özelliğimizdir. Türkiye ve dünyanın birçok yerine en iyi güzellik ve medikal estetik hizmetini götürmek misyonumuz sayesinde şuanda Türkiye’nin en büyük güzellik ve estetik zinciriyiz, aynı zamanda Avrupa’nın en büyük 5 firmasından bir tanesiyiz. Eşsiz sistemimiz sayesinde dünyada da takip edilen bir firma haline geldik.

Hizmet Tanımı

Saç Bakımı Saç Dökülmesi Tedavisi Saç Mezoterapisi Saç Ekimi ve PRP (Kök Hücre Uyarıcı) Cilt Bakımı Altın Maske Bakımı Cilt Soyma Estetiği Cosmelan Uygulamaları Collagen Cilt Bakımı Anti Aging Cilt Bakımı Akne ve Leke Tedavisi Peeling Uygulamaları Maske Uygulamaları Kök Hücre Tedavileri Inofacial ile Cilt Bakım Medikal Cilt Bakımı Terleme Botoksu Örümcek Ağı ile Yüz Germe Mezoterapi Dermapen / Mikro İğne Tedavisi PRP (Trombositden Zengin Plasma) Işık Dolgusu Botox Cryo Lipoliz / Soğuk Lipoliz Lenf Drenaj Selülit Tedavisi Gıdı / Kol Lipoliz Tedavileri

Hizmet Bölgeleri

İstanbul Geneline Hizmet Vermekteyiz.


Kuaför ve Güzellik Merkezi Ekipmanları kategorisine ait olan ve İstanbul Beylikdüzü lokasyonunda yer alan MY SECRET GÜZELLİK MERKEZİ kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz? 
Kuaför ve Güzellik Merkezi Ekipmanları kategorisine ait olan ve İstanbul Beylikdüzü lokasyonunda yer alan MY SECRET GÜZELLİK MERKEZİ kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?