Ücretsiz İlan Sitesi

MEVSİM İNŞAAT

988
Yeni Mahalle Atatürk Blv. No:206 Tarsus / Mersin
Şirket Tanımı

Temel felsefesi sağlam, sürdürülebilir, fonksiyonel ve estetik yaşam alanları üretmek olan Mevsim inşaat, kuruluşundan bu yana imzasını attığı toplu konut alanları, okullar, hastaneler ve resmi binalarla tüm yurtta kalkınmanın temel dinamiklerine katkıda bulunmuştur. Üretilen yapılarda kalite ve güvenliğe verdiği önem, inşaat sektöründe yer alan diğer firmalar için örnek teşkil etmektedir. Mevsim İnşaat'ın yenilikçi vizyonu ve özgün fikirlerini yansıtan Adana ve Tarsus’taki prestijli konut projeleri, yarattığı değer ve kalitenin yanı sıra ustaca yürütülen pazarlama stratejisi ve satış rakamlarıyla da ses getirmiştir. İnfinity-1, İnfinity-2, İnfinity-3, Vadi Park, Ihlamur Park, Safir Residence, İnci City, Duatepe Kentsel Dönüşüm Projesi, Atatürk Caddesi Projesi gibi projelerinin kalitesi, konforu, yaşam ve yeşil alanları ile hak ettiği başarıyı kısa sürede yakalamıştır. Mevsim İnşaat konut kavramına getirdiği yenilikleri, çevre dostu yapıları, farklı mimari tasarımları, yarattığı yaşanabilir alanları ile herkesin hayalindeki konutlarda aranılan marka olmuştur.

Hizmet Tanımı

İNŞAAT

Hizmet Bölgeleri

Mersin Geneline Hizmet Vermekteyiz.


İnşaat ve GYO kategorisine ait olan ve Mersin Tarsus lokasyonunda yer alan MEVSİM İNŞAAT kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz? 
İnşaat ve GYO kategorisine ait olan ve Mersin Tarsus lokasyonunda yer alan MEVSİM İNŞAAT kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?