Ücretsiz İlan Sitesi

MARMARA AFC OTOMOTİV

1228
İkitelli OSB Mah. Sanayi Cad. 12 Başakşehir , İstanbul
Şirket Tanımı

Vizyonumuz Sürekli gelişme düşüncesinden hareketle, yaratıcılığı, yenilikleri destekleyen ve özgüveni yüksek bireylerle ülkesini tüm dünyada temsil eden şirket olmak. Paydaşlarının parçası olmaktan gurur duyduğu ve bölgesinde tercih edilen önder bir şirket olmak. Küreselleşen dünyanın ihtiyaç duyduğu teknolojiye ayak uyduran, gelişime ve yeniliklere açık bir şirket olmak. Misyonumuz Müşteri ihtiyaç ve beklentilerine en uygun ve kısa sürede cevap veren, hızla büyüyen açılan ve açılacak şubeleri ile gücüne güç katan bir şirket olarak 2008 yılından bu yana hizmet vermekteyiz.

Hizmet Tanımı

Otomotiv yedek parça sektöründe emin adımlarla hızla büyümekte olan AFÇ Otomotiv, Avrupa menşeili kamyonlar için yan sanayi yedek parça satışını yapmak amacıyla 2006 yılında kurulmuştur.Yedek parça sektörünün eğilimlerini ve ihtiyaçlarını çok iyi bilen ve yakından takip eden AFÇ Otomotiv, Volvo, Mercedes-Benz, Scania, Man, Iveco, Daf, RVI kamyonları için SMC, RTM, RIM, ABS, ABS bazlı PU ve metal malzemelerden mamul kabin ve kaporta parçalarının Türkiye geneli satışını gerçekleştirerek gücünü kanıtlamıştır.Kaliteden kesinlikle ödün vermeyen AFÇ Otomotiv; zamanın en kıymetli varlığımız olduğu bilinciyle müşteri siparişlerini hızlı ve tam-zamanında-teslim (JIT) ederek müşterilerinin stok maliyetlerini en aza indirmeyi bir ilke haline getirmiştir. Arama Terimleri: Mercedes Yedek Parça, MAN Yedek Parça, Tır Yedek Parça, Dorse Yedek Parça , DAF Yedek Parça, Iveco Yedek Parça, Scania Yedek Parça, Renault Yedek Parça, RVI Kamyon Yedek Parça

Hizmet Bölgeleri

İstanbul Geneline Hizmet Vermekteyiz.


Kamyon Otobüs ve İş Makinası Yedek Parça kategorisine ait olan ve İstanbul Başakşehir lokasyonunda yer alan MARMARA AFC OTOMOTİV kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz? 
Kamyon Otobüs ve İş Makinası Yedek Parça kategorisine ait olan ve İstanbul Başakşehir lokasyonunda yer alan MARMARA AFC OTOMOTİV kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?