Ücretsiz İlan Sitesi

MARANDA GROUP

815
Tekirdağ/Çerkezköy Çerkezköy / Tekirdağ
Şirket Tanımı

Maranda Group olarak, 2004 Yılında Silivri girişinde E-5 Kenarında Avrupa standartlarındaki modern şirket binasında ticari faaliyetimize başladık. Grup olarak; İnşaat, Catering ve Toplu Tüketim sektörlerinde faaliyetimizi sürdürmekteyiz. MARANDA GROUP ‘un ana faaliyet kolu inşaat alanıdır.Bunların içerisinde en kapsamalı çalışmalarımız; Yurtiçi ve Yurtdışı tüm resmi kurum ihaleleri (Hastane, okul, köprü, baraj, alt ve üst yapı projeleri)’dir. Özel sektörde ise; Yapı & İnşaat, taahhüt, teknik destek, fabrika, betonarme karkas yapılar, prefabrik yapılar, peyzaj ve çevre düzenlemeri, ısı ve su yalıtımı, yapı malzemeleri satış ve temini alanında hizmetler sunmaktayız. Bunun yanı sıra Konut ve toplu konut , villakent, iş merkezi ve AVM, tatil köyü ve otel yapımındada hizmet sunmaktayız. Tüm bu projeler kapsamında çalışmalarımızı sürdürürken, iş sağlığı ve güvenliği, projenin zamanında teslimi ve teknik şartnamelere uygunluğu öncelikli hedefimizdir ve bu hedefimizi başarılı bi şekilde bugüne taşımaktan gurur duymaktayız. MARANDA GROUP’ un 2. ana faaliyet kolu ise, toplu tüketimdir. Servis ağı Trakya Bölgesinde, Ali Paşa, Kınalı, Çorlu, Tekirdağ, Lüleburgaz, Edirne, Çerkezköy, Saray, Vize, bölgelerine, İSTANBUL Bölgesinde, Selimpaşa, Ortaköy, Çatalca, B.Çekmece, Beylikdüzü, Avcılar, İkitelli organize bölgelerine, kuru gıda, sebze meyve, sarf deterjan, şoklu grup, et ve şarküteri, asitli ve asitsiz içecekler, ve diğer temel gıda ürünlerinin satışını yapmaktır. MARANDA GROUP’ un 3. ana faaliyet kolu ise, catering’tir. Askeriye, hastane, okul, üniversite ve fabrika gibi kuruluşlara yerinde üretim ve taşımalı yemek hizmeti sunmaktayız.

Hizmet Tanımı

peyzaj ve çevre düzenlemeri, ısı ve su yalıtımı, yapı malzemeleri

Hizmet Bölgeleri

Tekirdağ Geneline Hizmet Vermekteyiz.


İnşaat ve GYO kategorisine ait olan ve Tekirdağ Çerkezköy lokasyonunda yer alan MARANDA GROUP kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz? 
İnşaat ve GYO kategorisine ait olan ve Tekirdağ Çerkezköy lokasyonunda yer alan MARANDA GROUP kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?