Ücretsiz İlan Sitesi

KORKMAZ GRUP

849
Hunat Mah. Ertuğrul Cad. Korkmaz-Üçler Merkezi Kat: 4 No: 5 Melikgazi / Kayseri
Şirket Tanımı

Korkmaz grup’un temelleri 1970 yılında H.Mehmet Korkmaz tarafından Kayseri’de atılmıştır. Kayseri merkezde otel işletmeciliği yapılırken canlı hayvan ticareti ve inşaat taahhüt işleri yürütülmüştür. O dönemde civar il ve ilçelerde sulama kanalları, içme suyu şebekeleri, ayaklı su depoları, resmi hizmet binaları v.b. birçok projeye imza atılmıştır.1980’lerden itibaren Şadi Korkmaz, Ekrem Korkmaz ve Ali Atilla Korkmaz ikinci kuşak olarak işlere beraber devam etmişlerdir. Korkmaz inşaat şirketinin yanı sıra ambalaj sektöründe faaliyet göstermek üzere Erciyes Kutu ve Ambalaj A.Ş.(Erkut) kurulmuştur. Bu sektörden çıkınca Erkut A.Ş. inşaat firması olarak Korkmaz Ailesinin bünyesinde devam etmiştir. 2000’li yıllara kadar birçok proje ve yatırım bu şirket üzerinden yürütülmüştür. Daha sonra iş alanlarının büyümesi ve farklı sektör zorunluluğu nedeniyle korkmaz kardeşlerin şirket hisseleri değişime uğramıştır. Korkmaz grup Ali Atilla Korkmaz yönetiminde devam kararı almıştır.

Hizmet Tanımı

Emlak

Hizmet Bölgeleri

Kayseri Geneline Hizmet Vermekteyiz.


İnşaat ve GYO kategorisine ait olan ve Kayseri Melikgazi lokasyonunda yer alan KORKMAZ GRUP kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz? 
İnşaat ve GYO kategorisine ait olan ve Kayseri Melikgazi lokasyonunda yer alan KORKMAZ GRUP kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?