Ücretsiz İlan Sitesi

KOMBİ TAMİR BAKIM SERVİSİ

1405
Berati Önder
Hürriyet Mah. 2. İhsaniye Cad. 45 Osmangazi , Bursa
Şirket Tanımı

Kombi, klima tamir-bakım ve servis sektöründe yüksek kaliteli hizmet sunmak. Aynı zamanda en üst seviyede müşteri memnuniyetini hedefleyen ileri teknoloji çözümlerini geliştirmek, yüksek hizmet kalitesini standart hale getirmektir. Vizyonumuz; Klima, ve Kombi servis alanındaki deneyimli kadromuzla, bilgiye dayalı yüksek teknoloji çözümleri sunan, sürekli kendini geliştiren, yenilikleri takip eden, profesyonel altyapıya sahip ekibiyle fark oluşturarak, klima ve kombi sektöründe hizmet verdiğimiz lokasyonlarda “tek adres” olmaktır. Geride bıraktığımız 10 yıl süresince daha kaliteli, daha eğitimli, kendi bünyesinde kontrolünü yapabilen ve teknolojiyi yakından takip eden servis ekiplerimizle müşterilerimize hizmetler sunulmuştur. Hizmet Tanımı Ev Teknolojileri Teknik Servis Bursa’da kombi, klima servis alanında yılların kazandırdığı tecrübe ile siz değerli müşterilerimize her türlü arıza yada sorunda çözümler sunmaktayız. Gezici mobil araçlarımız ile siz değerli müşterilerimiz, Bursa’nın Osmangazi, Yıldırım, Nilüfer, Mudanya ilçelerine hızlı, ekonomik ve garantili servis çözümü sunmaktayız. Klima, kombi bakımları gibi periyodik bakım gerektiren cihazlarınızda ucuz ve etkili bakım hizmeti veriyoruz.

Hizmet Tanımı

Kombi Servisi Klima Servisi Kombi Petek Servisi Kombi Kart Tamiri Vaillant Baymak Viessman İmmergas Demirdöküm ECA Protherm Ferroli Arçelik Lambert Falke

Hizmet Bölgeleri

Bursa Geneline Hizmet Vermekteyiz.


Beyaz Eşya Servisleri kategorisine ait olan ve Bursa Osmangazi lokasyonunda yer alan KOMBİ TAMİR BAKIM SERVİSİ kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz? 
Beyaz Eşya Servisleri kategorisine ait olan ve Bursa Osmangazi lokasyonunda yer alan KOMBİ TAMİR BAKIM SERVİSİ kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?