Ücretsiz İlan Sitesi

Kılıçlar Yatırım A.Ş

779
Mithatpaşa Caddesi No:251 Kat:2/4 Buca / izmir
Şirket Tanımı

1990 yılında, inşaat sektörünün deneyimli ve güvenilir ismi İbrahim Halil Kılıç liderliğinde kurulan Kılıçlar Yatırım İnşaat; hayata geçirdiği projeler ile sektörün öncü ve başarılı firmaları arasında yerini almıştır. İzmir'in tercih edilen lokasyonlarında yıllar boyunca, toplu konut alanında ve çok özel yapı projelerine Kılıçlar Yatırım İnşaat imzasını atmıştır. Modern yaşamın gereksinimlerine uygun olduğu kadar, insana ve doğaya saygılı olmayı şirket kültürü haline getiren Kılıçlar Yatırım İnşaat, sadece konut değil insanların içinde mutlu yaşayacakları "güvenli yaşam alanları" inşa etmektedir. Gerçekleştirdiği ve gelecekte gerçekleştirmeyi hayal ettiği bütün projelerinde "kaliteli yaşam" ilkesiyle, yenilikçi ve insan odaklı olmayı hedeflemiştir. İnşaat sektörü dışında, tekstil ve turizm alanında da faaliyet gösteren firma, insan odaklı vizyonunu başarıyla diğer şirketlerinde de uygulamaktadır.

Hizmet Tanımı

İnşaat

Hizmet Bölgeleri

İzmir Geneline Hizmet Vermekteyiz.


İnşaat ve GYO kategorisine ait olan ve İzmir Buca lokasyonunda yer alan Kılıçlar Yatırım A.Ş kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz? 
İnşaat ve GYO kategorisine ait olan ve İzmir Buca lokasyonunda yer alan Kılıçlar Yatırım A.Ş kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?