Ücretsiz İlan Sitesi

İŞGÖREN ORGANİZASYON

1298
Mehmet Ali
Ambarlı Mah. Reşitpaşa Cad. Girne Sok. 12/A Avcılar , İstanbul
Şirket Tanımı

İŞGÖREN ORGANİZASYON firması olarak; tüm davetlerinizde karşılamadan-teknik ekipmana bir davetin içerebileceği herhangi konuda bizden hizmet alabilirsiniz. Düğün, kına, nişan, söz, sünnet, ev partileri, özel davetler, sürpriz organizasyonları ve birçok konuda sizin yanınızdayız. Biz sizin dileklerinizi saptamanıza yardım ediyor ve onları su yüzüne çıkarmada size yardımcı oluyoruz. Sonrasında ise A’dan Z’ye geri kalan hakkında sizi hiç yormadan, dileklerinizi gerçekleştirmek ise tamamen bizim işimiz. Müşterilerimize “İyi ki İşgören Organizasyon” hissiyatını sağlamanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bizim işimizi başarı ile yerine getirdiğimizin ölçütü, günün sonunda sizin gözlerinizdeki ışıltının yansımalarıdır. Yenilikçi, dinamik, güvenli, özverili ve müşteri memnuniyetini ilke edinmiş prensibimiz ile işbirliği içerisinde aynı değerler etrafında toplanmış insanlar olarak; yaratıcı fikirlerimizi oluştururken tüm bilgi akışını sizinle karşılıklı bir şeffaflık içerisinde paylaşıyoruz. Sizin tüm tedirginlikleriniz, umutlarınız ve fikirleriniz bizim için her şeyden daha değerli.

Hizmet Tanımı

Doğum Günü Organizasyonu Sürpriz Organizasyon Evlenme Teklifi Organizasyonu Özel Gün Organizasyonu Söz Organizasyonu Sünnet Organizasyonu Kına Organizasyonu Taht Kiralama Kutlama Organizasyonu Nişan Organizasyonu Nişan Masası Söz Masası Ses Sistemi Kiralama Sünnet Kına Kına Gecesi Organizasyonu

Hizmet Bölgeleri

İstanbul Geneline Hizmet Vermekteyiz.


Parti ve Düğün Organizasyonu kategorisine ait olan ve İstanbul Avcılar lokasyonunda yer alan İŞGÖREN ORGANİZASYON kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz? 
Parti ve Düğün Organizasyonu kategorisine ait olan ve İstanbul Avcılar lokasyonunda yer alan İŞGÖREN ORGANİZASYON kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?