Ücretsiz İlan Sitesi

İNALLAR İNŞAAT

1065
Büyük Cadde Balat / Bursa
Şirket Tanımı

İnallar Hayat Projesi’nin yaratıcısı olan İnallar, 1990 yılında Bursa’da Honda bayii olarak kurulmuştur. 2008 yılında Mazda, 2010 yılında Citroen, 2011 yılında ise Hyundai ve Kia markalarını bünyesine katan kuruluş, aynı zamanda İnallar2 markasıyla da ikinci el araçların alım satımını yapmaktadır. Bayiliğini üstlendiği tüm dünya markalarında yıl bazında pek çok müşteri memnuniyeti ödülünün sahibi olan İnallar, bu konudaki özenli çalışmaları ve hassasiyetiyle Bursa’da haklı bir güven duygusu yaratmıştır. İnallar, 2015 yılı Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) ilk büyük 250 firma araştırmasında 74. ve Ekonomist Dergisi ile TEB Bankası’nın ortaklaşa yaptığı Anadolu’nun en büyük 500 şirketi araştırmasında ise 291. sırada yer almaktadır. 1965 yılında kurulan İnallar’ın kardeş şirketi Makyağsan ise Güney Marmara ve Ege Bölgesi’nde Exxon Mobil, Petrol Ofisi ve Petronas madeni yağlarının distribütörlüğünü yapmaktadır. Makyağsan, 2015 yılı Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) ilk büyük 250 firma araştırmasında 205. sırada yer almaktadır. Sigorta alanında ise İnallar Sigorta ile faaliyet göstermekte olan İnallar; Anadolu, Allianz, Axa, Ak, Ergo ve Groupama sigorta firmalarının acenteliğini üstlenmektedir. İnallar’ın 25. ve Makyağsan’ın ise 50. yılını kutlayacağımız 2015 yılında, İnallar Hayat markası ile konut sektörüne de başarımızı taşımaktan onur duyuyoruz.

Hizmet Tanımı

İNŞAAT

Hizmet Bölgeleri

Bursa Geneline Hizmet Vermekteyiz.


İnşaat ve GYO kategorisine ait olan ve Bursa Nilüfer lokasyonunda yer alan İNALLAR İNŞAAT kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz? 
İnşaat ve GYO kategorisine ait olan ve Bursa Nilüfer lokasyonunda yer alan İNALLAR İNŞAAT kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?