Ücretsiz İlan Sitesi

Important Group Travel Türkiye

1006
Uslu Sk. KUL Center, C Blok No.1 Konacık - Bodrum / MUĞLA
Şirket Tanımı

Important Group Travel, Türkiye'nin, hatta Dünya'nın bile sayılı tatil merkezlerinden biri olan Ege’nin incisi Bodrum ve diğer bölgelerde, Dünya'nın dört bir yanından ve yurt içinden gelen siz değerli müşterilerimize, Tatillerini keyifli ve mutlu geçirmesi adına içinde sekiz kategoriye ayırdığımız Villa Kiralama, Lüks Butik Otel Rezervasyonu, Yat Kiralama, Motoryat Kiralama, Yat Kabin Kiralama, Araç Kiralama, Havaalanı Transferi ve Özel Uçak Kiralama hizmetleri sunmaktadır. Bodrum, Fethiye, Kaş, Kalkan, Göcek, Dalyan, Marmaris, Didim, Kuşadası, Kıbrıs ve Yunan Adaları bölgelerinde portföyümüzde bulunan Özel Yüzme Havuzlu Villalar, Balayı villaları, İslami muhafazakar tatil villaları, Ortak Havuzlu Villalar, Denize sıfır yazlıklar ve Havuzlu tatil evleri kategorisinde olan Tatil evlerimiz size kusursuz bir tatil sunduğu gibi aynı zamanda tatiliniz boyunca ihtiyacınız olabilecek Orta sınıf, Orta üst Sınıf, Vip yada Aile tipi Kiralık araç organizasyonu ilede size hizmet vermektedir. Bunun yanı sıra Havaalanı Transfer ihtiyacınızda da deneyimli ve tecrübeli şöförlerimiz tarafından tam zamanında, istenilen lokasyonlara sizleri güvenle taşımaktadır.

Hizmet Tanımı

Important Group Travel, Türkiye

Hizmet Bölgeleri

Muğla Geneline Hizmet Vermekteyiz.


Yüzme Havuzları kategorisine ait olan ve Muğla Bodrum lokasyonunda yer alan Important Group Travel Türkiye kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz? 
Yüzme Havuzları kategorisine ait olan ve Muğla Bodrum lokasyonunda yer alan Important Group Travel Türkiye kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?