Ücretsiz İlan Sitesi

Haznedar Boğaziçi Temel Lisesi

633
Haznedar Mah. Bağcılar Cad. No: 2 Güngören/İSTANBUL
Şirket Tanımı

Başlangıçlar Önem Taşır... BOĞAZİÇİ TEMEL LİSELERİ’nde hiçbir hedef ulaşılamayacak uzaklıkta değildir. Yeni eğitim konseptimizle tüm engelleri aşıyoruz BOĞAZİÇİ TEMEL LİSELERİ, idealist eğitimcilerin kurduğu köklü bir eğitim kurumudur. Ticari kaygı taşımadan şekillendirilen kurumumuz, yönetimi ile de bu anlayışı sergilemekten gurur duyar. Hızla gelişen dünyada ülkemizin ve insanımızın hak ettiği onurlu yeri alması için mücadele eden, çağdaş değerleri özümseyen, hoşgörülü, ilgili bir yönetim ve organizasyon oluşturan kurumumuzun temel felsefesi “öğrenci başarısıdır.” Hedeflediğiniz okullara ulaşmada, gönül birliği etmiş bir kadronun, sıcacık, samimi bir ortamın ne kadar önemli olduğunun farkındayız. Boğaziçi Temel Liselerinde, sürekli gülen yüzlerle karşılaşacak, bilginin tadını alacak, eğlenerek öğrenecek ve sonunda hedeflerinizin aslında çok da uzak olmadığını göreceksiniz. 5 yıl “Birey Dershanesi” olarak hizmet veren kurumumuz, dershane dönüşümünden dolayı “BOĞAZİÇİ TEMEL LİSESİ” olarak aynı eğitim kadrosu ve aynı adresinde yeni nesiller yetiştirmeye devam edecektir

Hizmet Tanımı

BOĞAZİÇİ TEMEL LİSELERİ, idealist eğitimcilerin kurduğu köklü bir eğitim kurumu.

Hizmet Bölgeleri

İstanbul Geneline Hizmet Vermekteyiz.


İlkokul Ortaokul ve Liseler kategorisine ait olan ve İstanbul Güngören lokasyonunda yer alan Haznedar Boğaziçi Temel Lisesi kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz? 
İlkokul Ortaokul ve Liseler kategorisine ait olan ve İstanbul Güngören lokasyonunda yer alan Haznedar Boğaziçi Temel Lisesi kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?