Ücretsiz İlan Sitesi

FH İNŞAAT

1311
FH İNŞAAT
Mudanya Yolu Esentepe Mah. Esenkent Sitesi A/2 Blok No:143 Nilüfer / Bursa
Şirket Tanımı

FH Gayrimenkul Danışmanlık İnşaat Turizm Ticaret Limited Şirketi, 2010 yılında Fatih Koştu ve Halil Şahin ortaklığı ile kuruldu. Gayrimenkul sektöründe hizmet vermek üzere kurulan şirket, RE/MAX Beyaz markası ile sektöre giriş yaptı. Gayrimenkul danışmanlığı ile edindiği tecrübe ışığında, konut ve işyerleri inşaat uygulamalarında müşteri tercihlerini ve beklentilerini yorumlayarak son kullanıcı için konforlu ve ergonomik, yatırımcı için değer kazanan projeler oluşturmak hedefiyle 2016 yılında FH İnşaat markasıyla müteahhitlik anlamında ilk adımı attı. Ordu - Beyaz Evler konut projesi ile standartları yükseltmeyi vaad eden FH İnşaat’ın yeni projeler için çalışmaları hızla devam ediyor. İlk planda Ordu’da projelerini hayata geçirmeyi planlayan FH İnşaat’ın kısa sürede temeli atılacak iş merkezi ve yeni konut projeleri, sektöre değer katacak. Şirketin gayrimenkul danışmanlığı ve müteahhitlik dışında, Bolu Kartalkaya’da turizm sektöründe ve Orhaneli ile Edirne’de madencilik sektöründe farklı yatırımları bulunmakta. Kartalkaya’da Kaya Palazzo bünyesinde kayak kiralama hizmeti veren şirket; Orhaneli’de krom, Edirne’de de kurşun çıkararak madencilik sektöründe de faaliyette bulunuyor.

Hizmet Tanımı

İNŞAAT

Hizmet Bölgeleri

Bursa Geneline Hizmet Vermekteyiz.


İnşaat ve GYO kategorisine ait olan ve Bursa Nilüfer lokasyonunda yer alan FH İNŞAAT kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz? 
İnşaat ve GYO kategorisine ait olan ve Bursa Nilüfer lokasyonunda yer alan FH İNŞAAT kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?