Ücretsiz İlan Sitesi

D&S DIET AND SMILE YAŞAM KOÇLUĞU VE BESLENME DANIŞMANLIĞI

1304
Fatih Kişioğlu
Süleymaniye Mah. Mimar Sinan Blv. 64/6 İnegöl , Bursa
Şirket Tanımı

Mehmet Fatih Kişioğlu 15 Mart 1990 yılında Antakya’da doğdu. İlkokul ortaokul ve liseyi Antakya’da, Üniversiteyi Ankara Gazi Üniversitesinde tamamladı. Üniversite eğitimi boyunca bölüm temsilcisi oldu. Bölümünden üstün başarı göstererek ikinci olarak mezun oldu. Ayrıca; Anadolu Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümünü okudu. Üniversite süresi boyunca birçok staj gerçekleştirdi. Üniversiteden mezun olduktan sonra yaklaşık 3 ay Hatay Yaşam Tıp Merkezinde çalıştı. Sonrasında Bursa Özel Cihangir Hastanesinde 3 yıl görev yaptı. Çalıştığı hastanelerde toplamda 11.000 hasta baktı. Sporcuların beslenmelerine yönelik bir çok seminer verdi. Yine yetişkinlerde ve çocuklarda, sağlıklı beslenme ve obeziteye yönelik seminerler verdi. Bursa’da beslenme dostu okul projesinde yer alan okullara seminerler verdi. Bursa İnegöl’de yaptığı yatırımlarla D&S Diet And Smile markalı özel kliniğini hizmete soktu. Seçkin ekibiyle birlikte yaşam koçluğu ve beslenme danışmanlık hizmetleri vermektedir.

Hizmet Tanımı

Yaşam Koçluğu Beslenme Danışmanlığı Kilo Alma ve Verme Zayıflama Gebelik, Emzirme Dönemi Böbrek Hastalıklarında Beslenme Uzmanı Enfeksiyon ve Şeker Hastalıklarında Beslenme Uzmanı Çocukluk Çağı Beslenmesi Bölgesel Zayıflama

Hizmet Bölgeleri

Bursa Geneline Hizmet Vermekteyiz.


Diyetisyenler kategorisine ait olan ve Bursa İnegöl lokasyonunda yer alan D&S DIET AND SMILE YAŞAM KOÇLUĞU VE BESLENME DANIŞMANLIĞI kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz? 
Diyetisyenler kategorisine ait olan ve Bursa İnegöl lokasyonunda yer alan D&S DIET AND SMILE YAŞAM KOÇLUĞU VE BESLENME DANIŞMANLIĞI kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?