Ücretsiz İlan Sitesi

DEMKO İNŞAAT

968
Ahimesut Mahallesi Ahimesut Bulvarı Etipark Kat:1 Etimesgut / Ankara
Şirket Tanımı

Etimesgut-Ankara' da en önemli projelerinden biri Etipark. Etipark' ta Yaşam Başlıyor. Ankara'nın ilçelerinden Etimesgut en hızlı büyüyen ve gelişen semtlerinden biridir. Başta Ahi Mesut bölgesi olmak üzere, Etimesgut’un en önemli iş ve ticaret merkezlerine yakınlığıyla göze çarpan Etipark tüm güzergahlara 2 dakika mesafede, Ankara Çevreyoluna komşu bir konumda yer alıyor. Ankara’nın her yerine ulaşımı kolaydır. Türk Telekom, Hastane, Büyük Alışveriş Merkezlerine ve Bünyesinde bulunan alışveriş merkezleri ile aradığınız her şey 1 adım yanınızda. 6500 metre kare alana kurulu olan Etipark, son sistem Teknolojiler ve Özgün Tasarımlar ile Etipark yaşamınızı ve yaşam alanınızı kolaylaştırıyor. Az katlı mimarinin en iyi örneklerinden olan Etipark ; şık tasarımıyla asaleti ve ayrıcalığı beraberinde getiriyor. Etipark da gerçek şıklığı evinde yaşamak isteyenleri birbiri ile aynı 60 daire ve işyerleri bekliyor.

Hizmet Tanımı

İNŞAAT

Hizmet Bölgeleri

Ankara Geneline Hizmet Vermekteyiz.


İnşaat ve GYO kategorisine ait olan ve Ankara Etimesgut lokasyonunda yer alan DEMKO İNŞAAT kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz? 
İnşaat ve GYO kategorisine ait olan ve Ankara Etimesgut lokasyonunda yer alan DEMKO İNŞAAT kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?