Global site tag (gtag.js) - Google Analytics -->

class gayrimenkul otomotiv

653060
Hilmi alper
Taşpazar mh ebulfeyz elçibey cad 801 sk avni ünsal apt no 11 kat 2/3 class gayrimenkul otomotiv_ AKSARAY MERKEZ
Şirket Tanımı

Ben Hilmi Alper  evli ve 3 çocuk babasıyım 34 yıl  resmi dairede çalıştım  emekli oldum. işimi profesyonel ve severek yapıyorum başta müşterilerimin memnuniyeti sonra ticareti düşünüyorum gayrimenkul denilince akla ilk gelen yer class gayrimenkul otomotiv olmalıdır her şeyden önce dürüstlük samimiyet saygı sevgi olmalı o yüzden personelimle beraber düşüncelerimiz bunlar ticaretimiz her zaman ikinci plandadır. güvenle uğrayacağınız yer class gayrimenkul otomotiv ailenizin emlakçısı gayrimenkullerinizi güvenle  müşterilerle  karşılaştırılıp gayrimenkulleriniz  değerinde alınıp satılır.
 

class gayrimenkul otomotiv 

gayrimenkul ve otomotiv olarak  Alım -Satım ve kiralamada  profesyonel Hizmet sağlayan Firmamız CLASS GAYRİMENKUL OTOMOTİV  2015 Aksaray merkezde ilk ofisini ve şirketini kurmuştur.

MİSYON

Misyonumuz emlak sektöründe verilen tüm hizmetlerin kalitesini yükselterek müşterilerimize hem alım hemde satış konusunda en iyi hizmeti sağlamaktır.

Gayrimenkul danışmanlığı alanında eğitimli personelimiz ile müşterilerimizin beklentilerini en üst düzey Standartlarda karşılamak yerelden ulusala büyüyen portföyümüze en geniş kitlelere ulaştırmak.Güven ve kalite önceliği ile müşterilerimize entegre çözümler sunmak.sektördeki tecrübe ve uzmanlığımız ile ülke ekonomisine   destekte bulunmak. Güven veren mesleğine saygı duyan sürekli eğitim ve teknolojik geliştirmelere acık gayrimenkul danışmanları yetiştirmek sektörün yeniliklerini yakından takip etmek müşterilerimizin hizmetine sunmak.Farklı yenilikçi ve güvenilir marka haline gelmek. her zaman her koşulda tüm müşterilerimizden  olumlu referanslar kazanmak .

VİZYON

Gayrimenkul Alış, Satış ve kiralama konularında müşterilerimize profesyonel çözüm ortağı olmayı hedefliyoruz.

DEĞERLERİMİZ

GÜVEN

MÜKEMMELİYET

MEMNUNİYET

KALİTELİ HİZMET

GELİŞMEK 

Hizmet Tanımı

GAYRİMENKUL YÖNETİMİ,
SPOT MOBİLYA BEYAZ EŞYA,
EV TEMİZLİK HİZMETLERİ,
YAĞMUR DÖŞEME ÜRETİM-İMALAT-TASARIM,

class gayrimenkul otomotiv aksaray

Hizmet Bölgeleri

Aksaray Geneline Hizmet Vermekteyiz.


Emlak Gayrimenkul kategorisine ait olan ve Aksaray Aksaray Merkez lokasyonunda yer alan class gayrimenkul otomotiv kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz? 
Emlak Gayrimenkul kategorisine ait olan ve Aksaray Aksaray Merkez lokasyonunda yer alan class gayrimenkul otomotiv kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?