Ücretsiz İlan Sitesi

ÇİÇEK KARDEŞLER İNŞAAT

1331
ÇİÇEK KARDEŞLER İNŞAAT
Fatih Cd. No: 1/23 Çiçek Plaza No: 715 Bornova / İzmir
Şirket Tanımı

İzmir İnşaat firmaları arasında köklü bir geçmişe sahip olan Çiçek Kardeşler İnşaat iş hayatına 1970’li yılların başında gayrimenkul alım satım işiyle başlamış olup, 1987 yılında sektördeki birikim ve tecrübeleriyle Çiçek Kardeşler İnşaat olarak inşaat sektöründe kaliteli ve güvenli yapılar inşa etmeye başlamış ve yirmiden fazla projede, 250.000m²’nin üzerinde konut ve işyeri projesini başarıyla tamamlamıştır. Yönetim kadrosunu Mustafa Çiçek ve Kazım Çiçek'in oluşturduğu Çiçek Kardeşler İnşaat müşteri memnuniyeti odaklı kaliteli, özgün, lüks, modern projelerine İzmir'de devam etmektedir. Çiçek Kardeşler İnşaat tarafından inşa edilen Çiçek Evler Basın Sitesi ve Çiçek Park Gaziemir konut projeleri satışı tamamlanmış olup, Bornova’da yer alan Çiçek Plaza ofis projesinin satışları devam etmektedir. İzmir’de satılık ofis projesi denilince akla gelen Çiçek Plaza ardından özgün ve modern projelerine hız kesmeden devam eden Çiçek Kardeşler İnşaat, Güzelbahçe’de hayata geçirilecek lüks konut projesi için çalışmalar başlamıştır. Modern mimari, yüksek standart ve kalitenin bir arada olacağı projenin 2019 yılı sonunda teslim edilmesi hedeflenmektedir.

Hizmet Tanımı

İNŞAAT

Hizmet Bölgeleri

İzmir Geneline Hizmet Vermekteyiz.


İnşaat ve GYO kategorisine ait olan ve İzmir Bornova lokasyonunda yer alan ÇİÇEK KARDEŞLER İNŞAAT kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz? 
İnşaat ve GYO kategorisine ait olan ve İzmir Bornova lokasyonunda yer alan ÇİÇEK KARDEŞLER İNŞAAT kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?