Ücretsiz İlan Sitesi

CEPA İNŞAAT

1310
CEPA İNŞAAT
Merkez Adres.: Mercan Semaver Sk Emirhan No.:9/304 Fatih / İstanbul
Şirket Tanımı

1970 yilinda Maksut KURTULAN tarafindan bir aile sirketi olarak kurulan Cepa Giyim, hizli gelismesi ve kaliteli üretim ilkesiyle Türkiye’nin önde gelen kuruluslari arasinda yer almaya baslamistir. Çalismalarimiz spor giyim sektörünün liderlerinden biri olma vizyonuyla devam etmektedir. Aile sirketi olarak kurumsallasmasini ve sirket anayasasini tamamlamis olan Cepa Giyim 1988 yilinda yönetimi Abdullah KURTULAN’a devrederek yenilikçi anlayis ile yoluna hizli adimlarla devam etmistir. Özellikle yurtiçinde aranir hale gelen CEPA ve LOIN’S markali ürünlerin üretiminde otomasyona dayali son teknolojileri, sürekli egitim ve gelisime yönelik faaliyetleri ile yogun bir ugrasi içerisindedir. Cepa Giyim’in kurum kültürünün özünde, insani degerler merkezli, yalin bir organizasyon yapisi ve sirket içi demokrasiye dayali seffaf bir yönetim anlayisi yer almaktadir. Sirket, vizyon, misyon, politika ve çevreye duyarli stratejileri dogrultusunda hedeflerine odaklanmis, verimlilik ve müsteri memnuniyeti en önemli ilke olarak benimsenmis, üretim ve yönetimin tüm süreçlerinde kalite bilincini, degisen kosullarda takim ruhu ile sürdürebilir kilmayi basarmistir. Cepa Giyim’in ulastigi basarinin arkasinda, dinamik insan kaynagi, teknolojik altyapisi, marka degerine yatirim yapilmasi, müsteri odakli ve kaliteyi merkez alan bir yönetim tarzinin yer aldigi öncelikle söylenebilir. Yönetim tarzi, sadece maddi kazanimlarla degil, toplumun, müsterilerin, çalisanlarin ve tedarikçilerin yararlandigi ve yararlanacagi kurumsal yurttaslik bilinciyle iç içe gelismektedir. Dolayisiyla kurumumuz LOIN’S markali ürünleri dünya ölçeginde üreterek ve tanitarak Türkiye’yi bütün dünyada temsil etme yolunda hizla ilerlemektedir.

Hizmet Tanımı

İNŞAAT

Hizmet Bölgeleri

İstanbul Geneline Hizmet Vermekteyiz.


İnşaat ve GYO kategorisine ait olan ve İstanbul Fatih lokasyonunda yer alan CEPA İNŞAAT kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz? 
İnşaat ve GYO kategorisine ait olan ve İstanbul Fatih lokasyonunda yer alan CEPA İNŞAAT kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?