Ücretsiz İlan Sitesi

ÇANKAYA EMLAK

960
Çankaya Mh. Laçin Sk. No:7 D Odunpazarı Eskişehir
Şirket Tanımı

"Emlakçılıkta farklı hizmet anlayışı" sloganıyla 2000 yılında Eskişehir Çankaya da kurduğumuz Çankaya Emlak Ofisi Bu felsefesiyle bütünleşen anlayışla hizmetlerine devam ediyor. Gayrimenkul sahipleri ve yatırımcılara farklı bir anlayışla Yaklaşan şirketimiz "bilgilendirme" yi esas almaktadır. Çankaya hakkında en geniş kapsamlı ve en doğru bilgiyi sunmaktadır. Ev sahiplerinin gayrimenkullerini şeffaf bir ortamda, Günün raicinde ve en kısa zamanda değerlendirmektedir. Konut almak isteyen müşterilerimize alım gücü ve ihtiyaçlarına Uygun en doğru konutu seçebilmeleri için her türlü bilgiyi sunmaktadır. Mülk sahipleri ve müşterilerle oluşturduğumuz güvene dayalı ve Sıcak diyaloğ sayesinde 12 yılda geniş bir portföye ulaştık. Bilgilendirmeye yönelik yayınladığımız broşürlerimizdeki Bilgileri daha geniş kitlelere ulaştırmak amacıyla artık internet Ortamında da hizmetlerimize devam ediyoruz. 12 yıllık deneyimiyle Çankaya' da Emlak hizmetini "Çankaya Emlak Ofisi" ayrıcalığıyla sunuyoruz. Şirketimiz "Eskişehir Emlakçılar Müşavirleri Odası" üyesi olup, Murat Emre Temiztaş tarafıdan yönetilmektedir Eskişehir Çankaya bölgesin de ilgili Bilgiyi kaynağından almak için doğru adrestesiniz.

Hizmet Tanımı

ÇANKAYA EMLAK

Hizmet Bölgeleri

Eskişehir Geneline Hizmet Vermekteyiz.


Emlak Gayrimenkul kategorisine ait olan ve Eskişehir Odunpazarı lokasyonunda yer alan ÇANKAYA EMLAK kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz? 
Emlak Gayrimenkul kategorisine ait olan ve Eskişehir Odunpazarı lokasyonunda yer alan ÇANKAYA EMLAK kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?