Ücretsiz İlan Sitesi

ÇAĞIL KIRAN BESLENME VE DİYET MERKEZİ

1307
Çağıl Kıran
Osman Yılmaz Mah. İstanbul Cad. 28/8 Gebze 41400, Kocaeli
Şirket Tanımı

İlk ve ortaokulu Gebze Kocaeli’de okuduktan sonra orta oğrenimimi bolu fen lisesinde yatılı olarak tamamladım. Yeditepe üniversitesi sağlık bilimleri fakültesındeki lisans eğitimim, kariyerimdeki mihenk taşıdır. Üniversite hayatım boyunca severek okuduğum bölümüm ve canım hocalarımın destekleri ile mesleğimde beni besleyen çeşitli eğitim programlarına da dahil olarak lisans eğitimimi başarıyla tamamladım. Aldığım eğitimde çok değerli mesleki bilgilerin yanı sıra aklımda tuttuğum en önemli öğütlerden biri olan beslenme -sağlık-mutluluk üçgenini tamamlamak için hayatlarına dokunduğum danışanlarımı öncelikle dinleyip anlayarak sürece yön veriyoruz. Bu bağlamda; sağlıklı beslenme sürecini kısa dönem erişilmesi gereken bir hedef değil de yaşamımıza entegre etmek için planlama yapmayı, medikal ve tıbbi beslenme tedavilerinde yenilikçi ve doğru yaklaşımlarla destek olmayı hedefliyorum. Tüm bunları yaparken danışanlarımla kurduğum iletişimin en büyük güç olduğuna inanıyorum.

Hizmet Tanımı

Kilo Alma ve Verme Zayıflama Gebelik Emzirme Dönemi Tiroid Kalp ve Damar Hastalıklarında Beslenme

Hizmet Bölgeleri

Kocaeli Geneline Hizmet Vermekteyiz.


Diyetisyenler kategorisine ait olan ve Kocaeli Gebze lokasyonunda yer alan ÇAĞIL KIRAN BESLENME VE DİYET MERKEZİ kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz? 
Diyetisyenler kategorisine ait olan ve Kocaeli Gebze lokasyonunda yer alan ÇAĞIL KIRAN BESLENME VE DİYET MERKEZİ kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?