Ücretsiz İlan Sitesi

BURAK CEYLAN EMLAK OFİSİ

1278
Burak Ceylan
Buğday Pazarı Mah. Atatürk Blv. 48/A Çağrı Apt. Çankırı Merkez 18100, Çankırı
Şirket Tanımı

BURAK CEYLAN EMLAK OFİSİ olarak; 2015 yılında gayrimenkul ve sigorta sektörüne girmiş firmamız, nitelikli ve deneyimli kadrosuyla satılık - kiralık konut ve arsaların satış pazarlamasını yapmaktadır. Bünyesinde bulundurduğu satış ekibi ve çağrı merkezi ile müşteri ihtiyaçlarını belirleyerek bu ihtiyaçlara cevap veren temsilcilerimiz gayrimenkullerinizin alımını ve satımını yapmaktadır. Yenilikçi, dinamik, güvenli, özverili ve müşteri memnuniyetini ilke edinmiş prensibimiz ile işbirliği içerisinde aynı değerler etrafında toplanmış insanlar olarak; yaratıcı fikirlerimizi oluştururken tüm bilgi akışını sizinle karşılıklı bir şeffaflık içerisinde paylaşıyoruz. Sizin tüm tedirginlikleriniz, umutlarınız ve fikirleriniz bizim için her şeyden daha değerli.

Hizmet Tanımı

Satılık Daireler Kiralık Daireler İnşaat Mühendisliği Gayrimenkul Danışmanlığı Taahhütlük Hizmetleri Arsa ( Kiralık&Satılık / Alım-Satım ) Tarla ( Kiralık&Satılık / Alım-Satım ) Daire ( Kiralık&Satılık / Alım-Satım ) İşyeri ( Kiralık&Satılık / Alım-Satım ) Fabrika ( Kiralık&Satılık / Alım-Satım )

Hizmet Bölgeleri

Çankırı Geneline Hizmet Vermekteyiz.


Emlak Gayrimenkul kategorisine ait olan ve Çankırı Çankırı Merkez lokasyonunda yer alan BURAK CEYLAN EMLAK OFİSİ kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz? 
Emlak Gayrimenkul kategorisine ait olan ve Çankırı Çankırı Merkez lokasyonunda yer alan BURAK CEYLAN EMLAK OFİSİ kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?