Ücretsiz İlan Sitesi

AYŞENUR SERVET BESLENME VE DANIŞMANLIK MERKEZİ

1306
Gülen Akboyar
Fethiye Mah. Fatih Sultan Mehmet Blv. 141 Eryıl Apt. K:2 D:2 Nilüfer 16140, Bursa
Şirket Tanımı

1981 yılı Bursa doğumluyum. 2006 yılında Erciyes Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümününden mezun oldum. 2010'a kadar özel bir hastanede 3 yıl kadar çalıştım. 2009 yılından beri de Klinik Psikolog Ceren Akboyar ile beraber kurduğumuz Lotuslife Beslenme ve Psikolojik Danışmanlık merkezimizde diyetisyen ve psikolog olarak hizmet vermekteyiz. Son yıllarda özellikle çocukluk çağı şişmanlığının artması sebebiyle psikoloğumuzla birlikte ilkokul, orta okul ve liselerde öğrencilere sağlıklı beslenme ve sağlıklı psikolojik gelişim üzerine seminerler vermekteyiz. 2007 yılından bu yana Türkiye Diyetisyenler Derneği tarafından düzenlenen yetişkinlerde ağırlık yönetimi, çocuklarda ağırlık yönetimi, sporcu beslenmesi, kanserde ( onkoloji ) beslenme başta olmak üzere pekçok alanda meslek içi eğitimler aldım ve almaya devam ediyorum. Bunların dışında gıda intolerans testi uygulayıcısı eğitimimi de almış bulunmaktayım. Sadece okulda değil öğrenme herzaman devam etmeli mantığıyla sürekli yeni yayın ve bilgileri takip ederek sizlere daha güncel ve sağlıklı bilgilerle beslenme ve psikolojik tedavi sunmaya çalışmaktayız.

Hizmet Tanımı

Form Koruma Sağlıklı Yaşam Diyabet Şeker Hastalığı İnsülin Direnci Kilo Problemi Kolesterol Çölyak Kansızlık Kalp ve Damar Hastalıkları Gastrit Ülser Kabızlık Gebelik Karaciğer Yağlanması Sporcu Beslenmesi Gıda İntoleransı Testi Psikolog Psikolojik Destek Stres Depresyon Beslenme Bozukluğu Özgüven Eksikliği Tükenmişlik Öfke ve Saldırganlık Kimlik Bunalımı Aldatma ve Ayrılma Cinsel Gelişim Yalnızlık ve Başarısızlık Cinsel Kimlik Problemleri Vajinismus Tedavisi

Hizmet Bölgeleri

Bursa Geneline Hizmet Vermekteyiz.


Diyetisyenler kategorisine ait olan ve Bursa Nilüfer lokasyonunda yer alan AYŞENUR SERVET BESLENME VE DANIŞMANLIK MERKEZİ kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz? 
Diyetisyenler kategorisine ait olan ve Bursa Nilüfer lokasyonunda yer alan AYŞENUR SERVET BESLENME VE DANIŞMANLIK MERKEZİ kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?