Ücretsiz İlan Sitesi

ALTINSOY İNŞAAT

1338
ALTINSOY İNŞAAT
Zümrütevler Mh. Ural Sk. No:14/5 PK: 34852 Maltepe / İstanbul
Şirket Tanımı

Ülkemizin inşaat sektöründe faaliyet gösteren müteahhitlik firmaları arasında ALTINSOY, özellikle büyük kapasiteli iş ve alışveriş merkezleri, sanayi tesisleri, büro binaları, otel, prestij yapıları ve projelerinin müteahhidi olarak ayrı bir yere sahiptir. Firma, bu işlevi en güvenilir şekilde yerine getirmek amacıyla, bir yandan planlama ve tasarım, öte yandan yapımın her alanı ve aşamasında görev alıyor. 1993 yılındaki kuruluşundan günümüze kadar istikrarlı bir büyüme gösteren ALTINSOY, zaman içerisinde “inşaatta marka” olmayı başardı; bugün itibariyle artık “ALTINSOY standardı”, kalitenin ve imalat hızının elde edilmesinde başvurulan bir referans olmaktadır. ALTINSOY, üstyapı inşaatları ve projede standartlara, teknik şartnamelere, idari ve mevzuat şartlarına, inşaa etme teknik ve sanatının gereklerine uyar bilgi ve teknolojideki yenilikleri kullanmaya büyük özen gösterir. Müşteri ihtiyaç ve imkanlarını dikkate alarak müşteri memnuniyetini sürekli kılmaya önem vererek iş teslimini daima zamanında yapan ALTINSOY, zor ve karmaşık projelerin öngörülen teslim tarihinden önce ve eksiksiz olarak bitirilmesi konusunda uzman ve tecrübeli bir proje yönetim kadrosuna sahiptir. Yapımı ALTINSOY tarafından taahhüt edilen tüm projeler bu uzman kadro tarafından analiz edilmekte, en verimli yapım metodu tespit edilmektedir. Tasarım ve uygulama ekiplerinin aynı merkezden koordine edilmesi ise taahhüt edilen projelerin uygulama safhasında ortaya çıkan problemlerin mümkün olan en kısa zamanda çözülmesini sağlamaktadır.

Hizmet Tanımı

İNŞAAT sektörü

Hizmet Bölgeleri

İstanbul Geneline Hizmet Vermekteyiz.


İnşaat ve GYO kategorisine ait olan ve İstanbul Maltepe lokasyonunda yer alan ALTINSOY İNŞAAT kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz? 
İnşaat ve GYO kategorisine ait olan ve İstanbul Maltepe lokasyonunda yer alan ALTINSOY İNŞAAT kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?