Ücretsiz İlan Sitesi

ALMAN İNŞAAT

2079
AKSE MAH. VEYSEL KARANİ CAD. 452.SOK NO:4 DAİRE:4 GÖK DENİZ KONUTLARI ÇAYIROVA GEBZE / KOCAELİ
Şirket Tanımı

*İnşaat, Planlı, Kolektif Bir Sanatsal Faaliyettir İnşaat, bilindiği gibi uzmanlık isteyen bir ekip işidir. Proje aşamasından bitişine kadar bir anlamda, organize bir sanatsal çalışmadır bize göre. Mimari proje üretilirken, mimar sanatsal bir çalışma yapmaktadır. Bu çalışmada özen, estetik, özgünlük olmalıdır. Ülkenin gelenekleri ile modernlik dikkate alınmalıdır. Kentsel dokuya ve çevresel uyuma özen gösterilmelidir. Mimar, bir sanatçı ruhuyla eserini oluştururken olabildiğince ticari kaygılardan uzak durabilmelidir. Mimari projenin uygulanmasının her aşamasında, bu sanatçı ruhu ve uzmanlık ortaya konulmalıdır. Özgür ve etkili bir çalışmanın yürütülebilmesi ancak uzman kadroların organizasyonuyla mümkündür. Böyle bir çalışma, etkili bir planlama gerektirir. Çok parçalı sanatsal bir faaliyetin planlanması ve uygulanması özel bir disiplin ve özen ister. Alman inşaat için, sanatsal ruh, planlama, disiplin ve özen bu kolektif çalışmanın olmazsa olmazlarıdır. **Önce Doğa ve İnsan Binalar, özelliklede konutlar özellikle ticari amaçla üretilmemelidir. Bu amaçla üretilen konutlar, kâr hırsıyla, doğa ve insan unsurunun zaman zaman geri plana itilmesine yol açmaktadır. Binaların özellikle de konutların insanların çalışma ve özel yaşam alanları oldukları unutulmamalıdır. Doğaya rağmen, kâr hırsıyla her şeyi yapamayacağımızı,günümüzün gelişmeleri net bir şekilde ortaya koymaktadır.Ülkemizin ve kentlerimizin yöneticileri,imar planlaması yaparken bunu dikkate almak durumundadır. İnşaat sektörünün işverenleri de, bu bilinçle hareket etmek zorundadır. Bu bilinçle hareket etmek demek; önce doğa ve insan demektir. Önce doğa ve insan demek; çevre dostu, sağlıklı, güvenlikli yaşam alanları üretmektir. Güvenlikli, sağlıklı yaşam alanları üretmek, ancak yılların birikimine dayanan, bilimsel araştırmaları dikkate almak, çevre dostu tercihleri kullanmakla mümkün olur. Doğal felaketlere dayanıklı konutlar üretmek yetmez. Doğa koşullarına uyumlu, yalıtımlı, su ve elektrik(enerji) tasarrufunu asgari düzeye indiren uygulamalara da yönelmek gerekir. Bu tür konutların üretimi; tüketiciler, yöneticiler tarafından da özenle teşvik edilmelidir. Biz Alman İnşaat olarak önce doğa ve insan diyoruz.

Hizmet Tanımı

Yapı dekorasyon , yapı inşaat , yapı tadilat , alçıpan , kartonpiyer , asma tavan , tv ünitesi , alçı sıva , boya badana , anahtar teslim dekorasyon , cephe kaplama , mantolama

Hizmet Bölgeleri

Kocaeli Geneline Hizmet Vermekteyiz.


İnşaat ve GYO kategorisine ait olan ve Kocaeli Gebze lokasyonunda yer alan ALMAN İNŞAAT kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz? 
İnşaat ve GYO kategorisine ait olan ve Kocaeli Gebze lokasyonunda yer alan ALMAN İNŞAAT kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?